Şimdi Ara

Hangi parça

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben geçen 1.5 ay öncede konu açmıştım yardım gelmemişti herneyse bundan 2 ay önce bilgisayar bozuldu formatladık sonra gene bozuldu gene formatladık 1 ay rahat çalıştı sonra torrent indirdim çöktü bilgisayar formatladık getirince gene yükledim gene bozuldu bu sürekli olunca harddiskini değiştirdik 170 liraya daha sonra işte adamlar xp yapmıştı ben win 7 yaptım bilgisyarı ve indirme yaptım tam indirme yaparken gene çöktü götürdük win7 ultimate yükleyip verdiler tam olarak 1 ay 1 hafta oluyo ondan beri korkudan hiçbirşey yüklemedim öyle kullanıyorum bilgisayarı ekran kartı driverini bile yüklemedim şimdi sorum şu yüklemelimiyim lol falan oynayasım var ama bilgisayar çöker diye yapmıyorum birde yüklediğimde çökmemesi için bilgisayarın neyini değiştirebilirim ? sorularım bu kadardı

• Lütfen yardım
  • Sistem özelliklerini yazarsan daha fazla yardım edebilirim
  • Arkadaşın yazdığı gibi sistem özelliklerini yazmalısın , çakışan programlar ,donanımlar olabilir. Yüklediklerin işletim sistemini desteklemiyorda olabilir.
    İnternetten her gördüğünüzü yüklememelisiniz ,arka planda çalışan programlar ,çift antivirüsler bir sürü ıvır zıvır programlarla bilgisayar kasıyor ,sisteminde yavaşsa tabiri caizse çöküyor..
  • Intel penium dual cpu e2180 2.00 ghz
    1 gbram(kullanabilir miktar 894 mb)
    32 bit işletim sistemi
    ekran kartı:via chrome falanlı bişey varya ondan

kısaca bunlar
  • YARDIM
  • Öncelikle ram takviyesine ihtiyaç var. 1 gb ram ile sorun yaşamanız normaldir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ram aldıktan sonra istediğim şeyi yüklerimmi diyosun
  • Öyle demiyorum.
    Sistemin zaten zayıf, biraz daha iyi olur o kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu açmadan önce Teknik Yardım Bölüm Kurallarını okuyunuz.

Konu başlığınız şu şekliyle, Bölüm Kurallarının 3. maddesine aykırıdır.

Bölüm kurallarını okuduktan sonra, kurallara uygun olarak, yeniden, bir konu açabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.