Şimdi Ara

Hangi ofis uygulamasını satın almalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Su an office2 plus ücretsiz uygulamasını kullanıyorum fakat kaydetme ve eposta atma gibi özelliklerini kullanamadığım için satın almak istiyorum kullanan arkadaslardan tavsiye alabilirmiyim hangi ofis uygulamasını satın almalıyım

• Ofis kullanan yada satın alan yokmudur
  • Teşekkürler bende iTunes den yorumları okudum en çok indirilende quickoffice
  • quote:

Orijinalden alıntı: goktepe

Teşekkürler bende iTunes den yorumları okudum en çok indirilende quickoffice

Ben denemedim ama salı günü telefonumu alınca bunu alacagım..
  • bende aydı durumdayım. docstogo(17$) ile quickoffice(10$) arasında kaldım. aradaki 7$'lık fiyat farkına değecek bir özellik varmı.

keşke bu progamları kullananlar burada olumlu-olumsuz düşüncelerini belirtseler.
  • İtunesdaki yorumlara baktinizmi
  • quote:

İtunesdaki yorumlara baktinizmi

her 2 uygulama içinde olumlu-olumsuz görüşler var.ama bu görüşler beni pek tatmin etmedi.sanırım ucuz olanı (quickoffice) alacağım.
  • Bende quick ofis Alicam artık yorumu biz yazarız baskaları bilgilensin
  • Quickoffice satın aldım çok kullanışlı sadece kaydetme nasıl onu bulamadım
  • quote:

Quickoffice satın aldım çok kullanışlı sadece kaydetme nasıl onu bulamadım

bende quick olanını aldım 4,99a zaten digeri ile arasında hiç fark yok gibi.kaydetme işlemi ustten back tuşuna basınca kendi soruyor save,don't save vs diye
  • Teşekkürler daha önce sadece saveas çıkıyordu dün save seçeneği de çıktı belki otomatik save yaptıgı içindir bu arada dün ve bugün excel dosyasını ilave yapıp gönderdim kolay ve sorunsuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.