Şimdi Ara

Hangi marka mini DV kaset daha iyi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben şimdilik panasonic kullandım, görüntü fena değil, bu durumu da bir değerlendirelim, herkes tecrübelerini ve tespitlerini bizimle paylaşırsa iyi olacak, zaten görüntünün bilgisayara, akabinde de cd'lere aktarılmasında oldukça zayiat söz konusu, belki bu zayiatın bir kısmını çekim aşamasında giderebiliriz, ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ziraatçı -- 13 Ekim 2004, 12:19:05 >

• bu konuda fikri ve tecrübesi olan yok anlaşılan
  • piyasada zaten 3 çeşit kaset var. sony, panasonic ve tdk. şimdi tdk'yı deneyeceğim ama,
    burkay'ın yazdığı konusunda ciddi şüphelerim var. ortaya bu iddiayı atan kişi amatör bir kişi olsaydı önemsemezdim. ama bunu bir servis diyorsa bu iddiayı sonuna kadar taşımak ve nihayetlendirmek zorunda.
  • Ben bu güne kadar 7 kez Sony minni DV Premium ve 1 kez de panasonic kullandım . Kameram DCR TRV-25E 1.07milyon piksel ve Carl Zeiss mercekli...

Farkı anladım dersem yalan olur...

Eğer gerçekten fark varsa aydınlatırsan bizleri de sevinirim...

• feyt 180 fark göremediğinden bahsediyorsun, işte benim de amacım, tecrübe edenlerin tecrübesini aktarması, sen fark yok diyorsun dolayısıyla, diğer arkadaşlardan da bilgi alırsak bir fikir sahibi oluruz
  • evet arkadaslar yok mu ya mini DV kamerası olan???

Evet... evet...

cevap bekliyoruz...
  • valla 30 a yakın mini dv panasonic kullandım , genelde onu kullanıyorum. Tdk ve Sony de kullandım ama herhangi bir fark görmedim ,
    ne görüntüde ne de capture aşamalarında.
  • aralarındaki farkı bilemeyeceğim ama bildiğim şu ki : ne kullanırsanız kullanın her zaman aynı markayı kullanmanız. çünkü her bir markanın kasetlerindeki film şeritlerini yağlamak için kullanılan madde farklı olduğu için bu yağların karışması kaliteyi olumsuz etkileyebilir.
    ve kendi düşünceme göre markalar arasında fark olduğunu sanmıyorum. ama herkesin kalbinin aktığı bir marka vardır. benim sony. çünkü kameram sony. bence kameranızla aynı marka kaset kullanın.
  • Bende Sony'ye daha sıcak bakıyorum...
  • sakın ola Maxell almayın atlama yapıyor. iki görüntü arasında atlama yapıyor sakın almayın.
  • Uyardıgın ii oldu almam ya olur almak zorunda kalırım
  • valla uyarmak benden ben memnun kalmadım.Maxell
  • tdk'nın da mini dv kasetini kullandım, gayet güzel, duyurulur, selamlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.