Şimdi Ara

Hangi marka?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar acil mp3 veya mp4 çalar almam gerek bütçemse en fazla 150ye çıkabilir
    fm radyo özelliği dışında istediğim bir şey yok aslında sadece hangi markalar iyidir bilmiyorum
    neler önerebilirsiniz?

• yardım lütfen..
  • Sansa Clip ve Sansa Clip+ modelleri çok popüler. Aradığınız fiyat aralığına da uygun. Araştırın isterseniz.
  • teşekkür ederim :) biliyorum aslında o modeli pek hoşuma gitmiyor yine de düşüneceğim.en azından marka olarak bi tavsiyede bulunursanız iyi olur 1 senede bozulcak bir şey istemiyorum :/
  • Bu segmentte F/P markaları olarak Iriver, Cowon ve Sansa var bildiğim kadarıyla.
  • Philips go gear serisi var var, ben alalı 3 ay oluyor.Philips ten hiç şaşmam daha önceki mp 3 çalarlarımda philips ti ve hiçbirinin bozuldugunu görmedim.Ses kalitesi vs vs gayet.Philipsten şaşma derim go gear vibe 4 gb radyolu şekilde 140 tl falan

Hangi marka?
  • çok teşekkür ederim.philips gogear spark istiyorum aslında bulsam alacağım ama internette bile yok.
    bu arada gittigidiyor.comda ekonomik fırsatlar oluyor ama güvenemiyorum ne dersiniz bu konuda :/
  • Forumda 2. el D2'ler satılıyodu onlara bak bence...Salla Philips'i...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lullabies

çok teşekkür ederim.philips gogear spark istiyorum aslında bulsam alacağım ama internette bile yok.
    bu arada gittigidiyor.comda ekonomik fırsatlar oluyor ama güvenemiyorum ne dersiniz bu konuda :/

hepsi buradada var spark ın yeni versionu heralde bu

http://www.hepsiburada.com/Liste/philips-gogear-spark-sa2spk04sn02-4gb-144-ekran-ses-kayit-fullsound-mp3-player/ProductDetails.aspx?productId=bd56515&categoryId=9181

ses kalitesi nasıldır bilmem bazıları philips i ses kalitesi konusunda önermiyor çünki.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.