Şimdi Ara

Hangi Klimayı Almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar salon için klima almayı düşünüyorum bu konuda pek bilgim yok Şanlıurfa'da oturuyorum ev güney cephe kışın eksinin altına çok düşmüyor .salon 18 m2 en:3.50 boy:5.10 yükseklik:2.70 limit:2000 TL forumdaki konulara bakarak aşağıdaki klimalara yöneldim

Mitsubishi SRK25 ZJ-S inverter Mitsubishi SRK35 ZJ-S inverter
    Toshiba RAS 10 SKV inverter Toshiba RAS 13 SKV inverter
    Zibro S 6526 inverter Zibro S 6534 inverter
    Mitsubishi SRK25 ZJP-S inverter Mitsubishi SRK35 ZJP-S inverter

Şanlıurfanın kışının çok soğuk olmadığını ve bütçemin çok yüksek olmadığını düşünerek ilk sıradaki klimalara bakıyorum. İlk sıradaki klimalar benim için yeterli olur mu? İyi anlayan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. ve bu klimalardan hangisini tercih etmeliyim. şanlıurfada bunların bayisine hiç denk gelmedim forumdan takip ettiğime göre fiyatlar 3-4 ay öncesine göre daha pahalı gibi bu modeller için maksimum ne kadar ödemeliyim fiyatları bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.İyi Akşamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim23

Arkadaşlar salon için klima almayı düşünüyorum bu konuda pek bilgim yok Şanlıurfa'da oturuyorum ev güney cephe kışın eksinin altına çok düşmüyor .salon 18 m2 en:3.50 boy:5.10 yükseklik:2.70 limit:2000 TL forumdaki konulara bakarak aşağıdaki klimalara yöneldim

Şanlıurfanın kışının çok soğuk olmadığını ve bütçemin çok yüksek olmadığını düşünerek ilk sıradaki klimalara bakıyorum. İlk sıradaki klimalar benim için yeterli olur mu? İyi anlayan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. ve bu klimalardan hangisini tercih etmeliyim. şanlıurfada bunların bayisine hiç denk gelmedim forumdan takip ettiğime göre fiyatlar 3-4 ay öncesine göre daha pahalı gibi bu modeller için maksimum ne kadar ödemeliyim fiyatları bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.İyi Akşamlar

Kendimde kullandığım Toshiba ras-13 skvr yi tavsiye ederim...

• toshiba derim bende kullanıyorum süper süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim23

Arkadaşlar salon için klima almayı düşünüyorum bu konuda pek bilgim yok Şanlıurfa'da oturuyorum ev güney cephe kışın eksinin altına çok düşmüyor .salon 18 m2 en:3.50 boy:5.10 yükseklik:2.70 limit:2000 TL forumdaki konulara bakarak aşağıdaki klimalara yöneldim

Mekanın durumu ve Urfa'nın iklim şartlarını tam bilmemekle beraber, inverter alacaksanız 12 bin BTU (35'lik) nominal kapasitede olanları düşünmenizi öneririm.
    Düz tip olsa 9 binlik te idare edebilirdi belki.

1 -http://www.akakce.com/klima/en-ucuz-alarko-carrier-53nqv035m-x-power-gold-fiyati,449070.html

2 -http://www.akakce.com/klima/en-ucuz-airfel-as12-0933-inv-fiyati,448028.html

3 -http://www.akakce.com/klima/en-ucuz-midea-msvi-12-vertu-fiyati,797180.html

Orada bayisi olması gerekmez, internetten de alabilirsiniz.
    Yakınınızda servisi olması yeterli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.