Şimdi Ara

Hangi gitar markası daha iyi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
9.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elektro gitar alıcam.Ama hangi marka alacağımı tam olarak bilmiyorum.Sizce en iyi gitar markası hangisi?

• Off soruya bak
    Hangi tarz çalmayı düşünüyorsun ona göre bilgi verde tavsiye edelim ?
  • Öyle birşey yok... Senin tarzın neyse o tarzın dalında en iyi gitar vardır. Sen ne tarz çalmayı planlıyorsun ?
  • En iyi gitar markaları gibson-fender-heritage-musicman-jackson-ibanez uzar gider.

Ortalama bir gibson les paul 5 bin liradan başlar.

Alcan mı?
  • Bu soruyu sorduğuna göre yeni başlayacaksn.Tahmin ediyorum ki tarz falan da belirlemedin.Elektro gitara Cort-İbanez-Esp gibi markalarla başlayabilirsin.
  • tarzım rock-metal
  • Gitarı aldığın gibi metal çalabilecek misin ?
  • banada ran guitars ve bc rich handmade güzel 8400 dolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral elizabeth

tarzım rock-metal

• quote:

tarzım rock-metal

O ye men

Dostum gidip bir Manuel Ryhmond veya Cort x2 Al. Onda bir kursa git,öğren,çalış,geliş. Baktın ki istediğin sesi alamıyorsun artık,gitar sana yetmiyor,istediğini vermiyor,o zaman gider en babasından bir Jackson veya ESP alırsın ESP çok uçuktur ama Jackson'ın hem ekonomik hem de güzel modelleri vardır Ki ben Jackson kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: marsis

quote:

tarzım rock-metal

O ye men

Dostum gidip bir Manuel Ryhmond veya Cort x2 Al. Onda bir kursa git,öğren,çalış,geliş. Baktın ki istediğin sesi alamıyorsun artık,gitar sana yetmiyor,istediğini vermiyor,o zaman gider en babasından bir Jackson veya ESP alırsın ESP çok uçuktur ama Jackson'ın hem ekonomik hem de güzel modelleri vardır Ki ben Jackson kullanıyorum

+1 daha yeni başlıyacaksan cort x2 yada x3 tercih edebilirsin.en iyi gitar markası hangisi gibi çok genel bir soruya cevap araman vakit kaybı.kaldıki en iyi gitarı alsan bile zaten çalabileceğin tonlar belli yeni öğrenirken

• Git ucuz bi strat kasa gitar al öğren önce ondan sonra marka sorarsın.
  • Le Gitar
  • ben daha hafif şeyler dinliyorum ne tip bi elektro hoşuma gider
  • ben başlangıçta (gitar calmayı ögrenmek adına) bi tane washburn x16 almıştım.gayet güzeldi.daha önceden bi tecruben yoksa eger.washburn ıle baslayabılırsın.ilerde yani ögrendıkten sonra model yukseltebılır yada farklı bı gıtar alabılırsın.
  • Başlangıç için Cort x2 x6 veya ibanez iyidir.
  • Öff bıktım şu Cort x2 fanatiklerinden yahu. Önerdiğiniz gitarı elime aldım kulağım pas tuttu. Jackson JS 20 iyidir.
  • cort iyi.
  • Cort önerenler ya zenginler her ay gitar değiştiriyorlar yada amatörler. Al Jackson JS 20 keyfine bak.
  • manson markasını bilen var mı ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.