Şimdi Ara

Hangi ekspertis firması - fx35 için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kendi aracıma müşteri buldum, iki tane fx 35 adayım var, aracımı almaktan caymazlarsa (41.500 e 2013 otomatik, 27k km, dolu paket bir parça boyalı, 1.4 fire motor) bu ikisi için görüşmeye gidicem.

Biri sahivinden ve sanırım 75e kapatırım. Diğeri elinde hep infiniti olan the garage adlı galeri.

Sahininden olan aracına çok güveniyor, yağ değişimlerini bakımını zamanından önce yaptırdığını 2 3 parça boya olduğunu söylüyor. O kadar iddialı ki gel gör, masrafın benden diyor. İlana koyduğu fiyat yüksek, ben 75e kapatırsam sanırım araç bu olacak. Hiç lpg takılmamış.

Diğeri isehttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-infiniti-the-garage-dan-kazasiz-hasar-kayitsiz-34hm1111-431806591/detay

Bu galeri hakkında bilgisi olan var mı dürüst mü. Bunla hiç görüşmedim, oluru nedir bilmiyorum ama temiz duruyor. Kmsi diğer araca göre 35 bin km daha fazla. Koltukların durumu kmsine göre diğer araçla benzer buda hiç lpg takılmamış.

Karşıda yahyalı oto var genelde bu infiniticilerin gittiği oraya mı gitmeliyim yoksa sizin tavsiye ettiğiniz iyi bir firma var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bende bu araçlara bakıyorum, eylülden sonra inşallah bende alacağım ya infiniti yada eski kasa touareg.

Kışın 55 e sahibinden infinitiler satıldı, yaz geldi diye fiyatlar çok yükseldi. İnşallah aradığın aracı bulursun

• 55e de var hocam ama kötü bakımsız. Yeni motor yapılı araçlar var hep. Bakımsızlıktan, redline da bağırta bağırta gezilen, eksik yağdan yatak sardırıyorlar. Kocaman motor 5ltre yağ alıyor. Büyüklüğüne göre yetersiz. Bu yüzden lpgsiz alıp kendim taktırıcam. Zaten yılda 7k ortalamam var, yani sadece zevkini alayım. Apachilik yok bende :). Yeni motor yaptırandan almayın kesinlikle, hor kullanılmış ve bakımsızlığın göstergesi.

Siz km-ml bilgilerini hatırlıyor musunuz, 55lik araçlar 75 olmaz ya, o kadar uçmamışlar. Birde artık yazı, kışı almadı hep artıyor fiyatlar. Bu ay ilandaki araçların artmasının sebebiyse vergi ayı.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-infiniti-infinty-fx-35-farkli-olmak-isteyenlere-tramersiz-448848429/detay

Bu araçtan uzak dur. Moda otomotiv avcılar. Tramersiz deniyor 3 ayrı kayıt, 10bin hasar kaydı var. Ben yazdım hasar kaydı var dedim, bir tane var oda 3 bin dedi. 3 tane toplamda 10 bin dedim. Galeri doğrudur hocam yazdı.

Bunu bile bile hala tramersiz yazıp araç satmaya çalışıyorlar. Sonra gelde galeriden araç al.

Bu yüzden adam akıllı ekpertis firması tavsiyesi arıyorum. Sanayidekilere güven olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr_jayjay -- 17 Haziran 2017; 21:6:59 >

• Bende bakmıştım, temizini bulamayıp vazgeçmiştim.

Alternatif olarak ML55 bakabilirsin.Biraz deneyimim oldu, konforlu ve çok güçlü
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mercedes-benz-hatasiz-ml-55-amg-358216697/detay

Şunu da koyayım şuraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trktlh -- 17 Haziran 2017; 21:22:41 >

• trktlh kullanıcısına yanıt
    Güçlü ama fx35in yanında çok tipsiz :)

• Dr_jayjay kullanıcısına yanıt
    En az FX kadar güzel geliyor bana da :)
    Zevk işi artık, 32 oldum, çocukluğumdan beri her görüşümde o sesiyle yavaş yavaş giderken izlerim. Hayata birkez geliyoruz satarken aylarca beklettirecek, zarar da ettirecek olsa niyeti bozdum, aracıma müşteri buldum ok yaydan çıktı artık. Sizin gibi gidip baktığımda söylenen gibi temiz bakımlı çıkmazsa 2.el ama piyasası olmayan başka araçlara yönelicem bende.

Bende keyfime düşkünüm, ikinci el piyasası olan araçların fiyatlarını hak etmediğini düşünerek farklı, eski ve güzel araçlara yöneldim lakin temizini ve bakımlısını bulmak çok zor.

Bu aracın eski sahibi 52 bin liraya bırakıyordu. 50 diye direttim, kabul etmedi. Başkasına satmış, alan da al-satçı sanırım. Yazdığı fiyatı görünce moralim bozuldu. Bu aracın geçmişini öğrenmem 1 haftamı aldı. Bu zamana kadar baktıklarım içinde en bakımlı ve en temiziydi o da nasip olmadı. Hala araç arıyorum kafama uygun fakat ne yazık ki temiz ve uygun olanı bulamıyorum. Ya çok masrafları oluyor ya da fahiş fiyat çekiliyor

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-43.000-km-de-hatasiz%2Ckazasiz%2Cdegisensiz%2Ckusursuz%2Cemsalsiz-s500-l-420215621/detay

• Bu arada, ustasını bulamazsan bu tür firmalara expertiz yaptırabilirsin.

https://otorapor.com/
    Araç harika duruyor, size 50ye vermeyenin al satçıya sıkışıp daha düşük verdiği kesin. Veya bu aracın ederinin böyle olacağını bilen al satçı herelde pazarlıksız almıştır.

Bu aracın motoru gibi sıfır, faturalı kendi servisinde yapılma gibi zorunluluk olsa keşke.

• quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

Bu arada, ustasını bulamazsan bu tür firmalara expertiz yaptırabilirsin.

https://otorapor.com/

Googl'ea sordum bunun gibi birkaç farklı şirket çıkardı. Bende bunların arasında burada birilerinin kullanıp, tecrübe ettiği yorumcu arıyorum. Usta diye götürülecek olan adamlara açıkçası güvenmiyorum. 450-500 liraya çok ayrıntılı test yapıyorlar. Sonradan baş ağrımaması için vericem bu parayı.

Haklısınız. Verdiğim site de garantili paketler bile varmış. Kafama uygun bi araba bulabilirsem bende garantili expertiz yapan firmalarda expertiz yaptıracağım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.