Şimdi Ara

Hangi Akıllı Telefonu almalıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim 2000 tl civarı gibi bir bütçem var ve okullar başlarken bir telefon almayı düşünüyorum aklımda G3,G2,M8,Iphone 5s ve Galaxy s5 var Iphone 6 da iyi gibi gözüküyor sizce hangisini alabilirim ?

• Htc one m8 iphone 6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasa kalitesinden ve performansından yola çıkarak Xperia Z1 derim

• iphone 6 yi bekleyin derim. Su siralar arka arkaya yeni telefon haberleri geliyorken en uzun sure kullanabileceginiz cihaz iphone dur. Buyuk miktarlardan bahsediyoruz artik bari almisken uzun sure kullanabileceginiz bir cihaz olsun. Android tarafinda m8 ve z2 onerebilirim. Bunun disinda g2 ve z1 de iyi olabilir daha ucuza gelir paraniz cebinizde kalir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • G3 elma armuta para vermeye gerek yok

• Düşündüğünüz cihazlar çok iyi aralarından hangisini alsanizda memnun kalirsiniz ama bunlara ek olarak z2 yide inceleyin derim tabi karar sizin

• 2000 lirada çok fazla be bir telefon için
  • o zamana kadar G3 un fıyatıda netlesır hatta bır parcada ınecektır tahmınım,oncelıkle Z2 vurur gecer alayına,favorıdır bana gore.Dıger yandan G3 bakılabılır,ses ve kamera ekran cıdden muhtesem olmus bu sefer ve sd kartta var artık. ı phoneun sarjına sd kart olmamasına o para verılmez dıye dusunuyorum ve eylulde zaten tavan fıyattan cıkar muhtemelen 32gb lık olanı 2500 cıvarı olacaktır hak etmıyor o parayı bana göre.
  • Bana kalirsa z2 ve g3 arasinda kalmaniz daha mantikli olacaktır
    M8 fiyat olarak çok yuksek ve bu modellerden performans farki yok yani gidipte 2.500 TL bayilmanin bir anlami yok ayni şekilde s5 de fiyat olarak z2 ile ayni olsa da z2 s5 den fiyat olarak çok farki olmasa da kasa ve azda olsa performans farki var
    İPhone 6da düşünebilir fakat ben iPhone pek sevmediğinden size seçenek olarak sunmadim
    Eğer z2 mi g3 mü derseniz orası tartisilir ama ben z2 yi küçük farkla g3 ten ustun görürüm yinede size kalmış hocam umarım faydalı olmuştur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.