Şimdi Ara

Hamster'ım nasıl SS'Lİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yazık lan, ağlamaklı duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam emin degilim ama disleri icin taşlardan vardi ondan alirsan telleri kemirmeyi birakir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FB253030B -- 9 Ekim 2015; 1:31:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inextricable

Zamanında gonzales cinsi hamsterım vardı. Gece yatmadan önce kafesinin tellerini iyice bağla derim. Bizim yaramaz gece kafesin kapağını elleriyle kaldırarak kaçıp tüm gece evde cirit atmıştı Ama gel gör ki gariban sabaha kadar dolaştığından acıktığı için tıpış tıpış gelmişti

Bu arada kafesine selpak koyabilirsin. Çok sert olmayanlarından, kendisi onu küçük küçük parçalara ayırıp uyku tulumuna çevirebiliyor. Ama düzenli olarak değiştirmen lazım yoksa baya koku yapar.

Benim hamster da bunu yapmıştı üç gün boyunca her tarafa fındık fıstık koyup belki bir tanesi eksilir umuduyla beklemiştim ama ses soluk çıkmadı. Balkon kapısı aralığından su borularına ulaşmış olabileceğini tahmin ediyorum.

Toprağı bol olsun..

• bizde vardı küçükken annem attırdı virus vardır diye zekaya bak.
  • xhamster
  • Bende de vardı telleri kemirmesinden uyuyamıyordum. Bu kafesler onlar için hapis gibi bir şey. Ya büyük akvaryum alcaksın yada büyük geniş bir kafes. Arada sal dışarı alışsın. Benimki omzumda yatardı tv izlerdik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düz tellere tırmanıyor gereğini yapın hocam
  • tatlı hayvan,

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.