Şimdi Ara

Hamit oynarsa 4 yeriz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
3
Favori
4.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kişisel dokundurmalarınız hariç yorumunuza katılıyorum
    Bu gerçekleri göremeyenlerin yüzünden bu hale geldi takım
    Gerçekle yüzleşemeyenler. Adam koşamıyor ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kupon hazırla evi arabayı satıp basalım

• quote:

Orijinalden alıntı: EnginAKB

quote:

Orijinalden alıntı: Spectrum7

Senin futbol bilgin de amatör küme. Hamit'e 2.lig topçusu diyen adam bir de kulübünün yönetiminden bir şeyler bekliyor.

Sen önündeki futbolu anlamıyorsun yönetimden, futbolu yönetenlerden ne anlayacaksın.

Kimin ne anladığı sahada meydanda, otoban gibi orta saha, top gelmesin diye dua eden selçuk, kamyon şoförü Hamit, henüz temel top işlevlerini bile beceremeyen spastik style Burrak. Vitaminsiz denilen Emre bile top nerede oynanıyorsa anında orada bitiyor be pas almak için pozisyon alıyor oyuna katılıyor ve dikine gitmeye çalışıyor, hareket getiriyor. He Hamit yerine Selçuk sahada kalmalıydı, onların da yerine Emre oynamalıydı. Sizin ne düşündüğünüzle ilgileniyorum bunlar benim tercihlerim, diğerleri ile ilgili tercihlerin sonuçarını sahada görüyoruz, kamyon gibi bir takım, organize bir atak olmadığı gibi, top tutabilen, top yapan ve kontra çıkan bir takım da değil, olduğu gibi çöp. FB maçında da Alves çıkmasa sittin sene uğraşsalar gol atamazlardı, 2 gol bile atak değil Sneijderin bireysel becerisi.

Sırf bu takım Gs diye siz bunları mazur görüyorsanız diyecek bir şey yok. Ben yönetimle ilgili bir şey demedim, ÜA ne kadar iyi niyetli ve samimi olsa bile futboldan anlamıyor, yanındaki üç beş dinazor kılıklı adamın saçma salak kararıyla hareket ediyor, bir futbol yönetimi yok.
    Bir transfer dönemi çöp oldu gitti, giden oyuncular gelenlerden çok daha yararlıydılar.

Her neyse sonuç orta Gs şu haliyle rezilleri oynuyor, berbat bir futbol var ortada.

hatalı yazmışım, düzeltme butonu da çıkmıyor.
    Hamit yerine Selçuk oyundan alınmalıydı.

• EnginAKB E kullanıcısına yanıt
    Ne dediğin belli değil dün gaza getirmişler sağa sola saldırıyorsun her halinden belli. Hamit bu takımdaki en futbolcu olan futbolculardan biridir. Form durumu ayrı futbolcu kalitesi ayrı fiziksel durum ayrı. Bu ikisini sana anlatacak değilim öğrendiysen bugüne kadar öğrenmişsindir ki öyle gözükmüyor.

Futbolu kamyonla tırla açıklayan tek milletiz. Seviyemiz belli.
  • quote:

Ne dediğin belli değil dün gaza getirmişler sağa sola saldırıyorsun her halinden belli. Hamit bu takımdaki en futbolcu olan futbolculardan biridir. Form durumu ayrı futbolcu kalitesi ayrı fiziksel durum ayrı. Bu ikisini sana anlatacak değilim öğrendiysen bugüne kadar öğrenmişsindir ki öyle gözükmüyor.

Futbolu kamyonla tırla açıklayan tek milletiz. Seviyemiz belli.

Sen ve senin gibiler ya da bu forum kim ki beni gaza getirecek.

Yaşını başını bilmiyorum, öğrenci ya da yeni mezun bir üni li filan isen takriben yaşın kadar Gs izlemişimdir.

Hamit kim ya bana anlatıyorsun.
    Hamit ağır, sözlü literatürde kamyon ağır, hantal demek, bu sadece futbol ile de ilgili değil.
    Futbol da kamyon ile ifade edilir, hatta Morinho'nun "Pick to Bus" terimi var ve literatüre bile yerleşti, bunları tasavvur edememen senin eksikliğin. Hamit bu kamyon futbolun, kamyon şoförü olarak bir aktörü.

Bunlar benim fikirlerim, yazacaksan edebinle yaz öyle gaz maz diyip terbiyesizleşme ki sana da terbiye sınırlarında yazılsın.

Yok yazma sen gerçekten. Gaza getirmek ne demek ya gaza gelsen ne olacak, bana ne senin gazından. Terbiye falan umrumda değil bu forumda, futboldan gram anlamayana lafımı eder giderim kalkıp da analiz yapacak değilim. Hadi sana iyi eğlenceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolcool

O kadar söylüyorum

Mac versene bu hafta oynim haci

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yok yazma sen gerçekten. Gaza getirmek ne demek ya gaza gelsen ne olacak, bana ne senin gazından. Terbiye falan umrumda değil bu forumda, futboldan gram anlamayana lafımı eder giderim kalkıp da analiz yapacak değilim. Hadi sana iyi eğlenceler.

Analiz yapacağın adama bak Hamit.
    Böyle müthiş teknik yorum, analiz vs yaptığını düşünenler var bir de.
    Gs gibi diğerlerinin 1/10 bütçesi ile mücadele edecek isen en önemli silahın mental üstünlük ve azim, gerisi fasa fiso. Adamlar bitse de gitsek, başakşehire 1-2 gol atsak diye hayal kuruyolar, ne futbolu.
    Hadi sana da bol analizler, eğlenceler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Photographer Boy

Yav he he

(-) leyin lan

Analiz mi yapıcam diyorum iyi analizler diyorsun. 1 satırı anlamaktan acizsin sen bence sudokuya odaklan.
  • Saygılar abi nasılsın ?
  • BJK maçı kadrosu açıklandı mı

• en az 3 4 tane atacakları belliydi

dortmund şampiyonlar ligine önem veriyor 2 senedir

gelene geçene 3 4 atan bir takım deplasman ev dinlemeden

bakın ligde ki son durumuna bakıp hafife aldı çoğu kişi dortmundu

bu sene lige önem vermiyorlar

sadece şampiyonlar ligine önem veriyorlar ki geçen ve önceki senelerin şampiyonu bayern münihten 2. olmalarına rağmen 20 puan fark yemişler. ligde kötü sonuçlar almaları normal.

sonra ki maçta prendelli 4. yıldızı istemesi ve uefadan 3. lükde istememesi ile almanyada da çok daha farklı skor alacaklar hem şampiyonlar liginde grup 1. olmaları garanti olmasına rağmen şampiyonlar liginde hiç bir maçı bırakmazlar.

son maçta da arsenal çokdan 2. liği garantilemiş olucaktır belki son maçta sahanızda kazanırsınız
  • 4 yediğimize dua etmeliyiz. Tarihi farktan kurtulduk.

• Çekilişe katıldım dün bana çıkar mı acaba?Müsait olduğunuzda bir düşünürmüsünüz
  • armynel kullanıcısına yanıt
    Ne çekilişi bu:)

• Gerçek anlamda takımı analiz eden kişilerdensin. Nasıl Hamit gibi bir adamı savunuyorlar bu ülke de anlamıyorum. Hayatımda tek iyi oynadığını hatırladığım maçı 2008'deki Çek Cumhuriyeti maçıdır.
  • Mr.ED kullanıcısına yanıt
    Madrid'de sakatlandı ve aslında futbol hayatı bitti bu adamın ve bize itelediler resmen başka birşey değil
    Bakınız adam bize ne zaman geldi ve ne kadar para alıyor takımdan? Yahu bunu görmemek için maçları izlememiş olmak gerekiyor
    Dün konuşan arkadaslar nerede şimdi?

• Trabzon ve besiktas maclari icin tahminin varmi hocam..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paylaşım ibretlik ben 7+ olur diye düşünmüştüm.

Ne çok futbol bilen varmış

Prandelli taktik dehası. 2. yarı ileri çıkmaya başlayan tellesi çıkartıp yerine tarıkı koyup sol beke yasini almak anca takım masörünün aklına gelir

3 senedir kombine alıyordum bu sene iyi ki almamışım dedirttiler bana.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.