Şimdi Ara

Hamit Hamit dedik bu mu Hamit ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
4.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kömüş

Aylardır hatta yıllardır hamit diye sayıklıyorduk. Dünkü maç dahil ne yaptı hamit geldiğinden beri ? Mücadele etmiyor, topları iyi değerlendiremiyor. Hayret ki ne hayret.

Hamit Hamit dedik bu mu Hamit ?
  • Melo yerine melo gibi birisi alınmazssa ne Hamitten nede Selçuktan çok şey beklemeyin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulenttt324

Evet Hamit bu. Ne oldu? Problem mi var?

Evet gördüğümüz üzere var. Gösterdiği performansla gereksiz bir transfermiş intibası uyandırdı bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

eto bitmiş

bunu yazmaya girdim
  • quote:

quote:

Evet gördüğümüz üzere var. Gösterdiği performansla gereksiz bir transfermiş intibası uyandırdı bende.

Geçen sezonda ilk haftalar herkes bu takımdan birşey olmaz derken biz hep destek verdik ve sonuç ortada. Daha hazırlık kampındayız oyuncuların hepsinden çok iyi performans beklemek nedir arkadaş ? Ligin ilk 5 haftasından sonra ak koyun kara koyun belli olur. Kaç aylıksınız anlamıyorum ki...
  • Henuz alisamadi eboue ile paslasmalarda sikintilar yasadilar ama hamitin 2 senedir oyun oynamamasida buna etken.
    Takimin en iyilerinden biri olucak. Kalitesi yeter.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ronaldo gelse bumuydu ronaldo deriz. böylede bir milletiz.
  • quote:

quote:

Gördüğümüz üzere derken, benim gördüğüme göre gerek yok. Daha çok erken, adı üstünde hazırlık maçları bunlar. Sabırlı olmak bu kadar da zor değil...
  • Ne kadar da meraklısınız 2 maçta adamı yerin dibine sokmaya,bu konu ilerde şu halde olacak :)

Eboue çok gereksiz
    Eboue gereksiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: slaith2

quote:

Orijinalden alıntı: eco61

Dur daha sırada Burak var.Şampiyonlar liginde oynayacağınız maçlardan sonraki konu başlığı da umarım "Burak Burak dedik bu mu Burak?" olmaz umarım.Hani olur sa ben şimdiden Sadri başkanımın çok güzel tebessüm eden bir fotoğrafını siz değerli Galatasaray taraftarlarıyla paylaşacağımı müjdelerim. :)

Hamit Hamit dedik bu mu Hamit ?

• heee hatta yönetim istifa
  • Selçuk ilk geldiğinde açılan konuları hatırlatırım.
  • Fatih Terim bu isten anlamiyor. Hasan Sas yuzunden oldu tum bunlar. Umut Davala olmasaydi Hamit gelmezdi. Yonetim İstifa!
  • Umit yerine Umut Davala yazmisim
  • Hamit i beğenen biri değilim. Real Madrid te oynadıgı her macta hatası vardı, penaltıya sebep oluyordu hep. Ama kalitesiz bi oyuncu değil, kendini bi yerde kanıtlamış bi oyuncu; bekleyip göreceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan709

Hamit i beğenen biri değilim. Real Madrid te oynadıgı her macta hatası vardı, penaltıya sebep oluyordu hep. Ama kalitesiz bi oyuncu değil, kendini bi yerde kanıtlamış bi oyuncu; bekleyip göreceğiz

Real'de oyuncu kesecek kapasitede olsaydı zaten şu an bizim takımda olmazdı

Konuyu açan arkadaş ibretlik bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: Jurishan

quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan709

Hamit i beğenen biri değilim. Real Madrid te oynadıgı her macta hatası vardı, penaltıya sebep oluyordu hep. Ama kalitesiz bi oyuncu değil, kendini bi yerde kanıtlamış bi oyuncu; bekleyip göreceğiz

Real'de oyuncu kesecek kapasitede olsaydı zaten şu an bizim takımda olmazdı

Konuyu açan arkadaş ibretlik bu arada

Hamit in sağ açık oynamasına imkan vermıyorum.Adam öyle çalım atan, defansı yoracak bi adam değil yani Eboue nin önünde oynayabılecek bı adam değil. Eboue nın mevkısınde oynayabılır.Eboue varken de zor biraz.

• Hamiti satalım seni alalım yiğen.
  • hamit melo değil orta sahada defansif oynamaz ayrıca hamit selçuk da değil takımı yönetmek işini onun gibi yapamaz. hamit sağ çizgide ileride ya da geride oynar dayanıklılığı yüksek akıllı ve profesyonel bir oyuncudur çok hızlı bir oyuncu değildir ancak rakibini bu özellikleriyle ekarte edebilir ve karşılığında birebirde defansif anlamda da fena oyuncu değildir. kısacası hamit bir takım oyuncusudur en üstün özelliği ise kadromuzdaki bütün diğer oyunculardan daha profesyonel olmasıdır.

şahsi kanaatlerim
  • Biri şu adamı banlasın yeter artık
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.