Şimdi Ara

HAMAM BÖCEKLERİNİ YOKETMEK İÇİN NE ÖNERİRSİNİZ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
52
Cevap
0
Favori
6.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hamam böceklerinin çocuklarını kaçır....Evi terketmemeleri halinde esir bulunan böceği öldüreceğini söyle bakalım napacaklar

• 6. kattayız ev hamama döndü, etraf hamam böcekleri dolu belli bir zamanda çıkmaya başlıyor bunlar şimdi yawaşdan gözükmeye başladılar herşeyi denedik raid detan falan filan hepsi boş çıktı,. aslında bunları toplayıp çine filan satalım onlar değerlendirir..
  • hort! :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faux Carnival

quote:

Orjinalden alıntı: Acharad

quote:

Orjinalden alıntı: Faux Carnival

Bizim evde de böyle minicik balık gibi böcekler var.. Adını bilmiyom ama hepsine

Çekebilirsem foto koyarım.

Gümüşcünleri diyosun sanırım.. Rutubete karşı önlem al geçerler...
    Hay ağzına sağlık.. Gümüşcün müş adı. Araştırma yaptım.

Bilimsel adı şu: Thysanura

Bunlar da resimler:http://images.google.com.tr/images?q=Thysanura&hl=tr&lr=&sa=N&tab=wi

İğrenç yaratıklar.. Evi bastılar valla ya, ilaçlama ekipleri çağıracam artık...

ismi gümücünmüymüş vay be.bizdede vardı ismini bilmezdim
    teşekkürler

edit:hort u yapan ben değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çalışan Ağustos Böceği -- 20 Kasım 2010; 22:03:48 >

• cafaran aldık 1 yıl boyunca etkili yazıyordu ama 4 yıldır tek bir hamam böceği bile görmedik, biraz tuzludur fakat buna fazlasıyla değiyor
  • arkadaş bende bu konuda etkili bir ilac arıyorum bana bi öneriniz varmı
  •  HAMAM BÖCEKLERİNİ YOKETMEK İÇİN NE ÖNERİRSİNİZ?
  • güzel konu evde kalorifer böceği üremesi söz konusu şimdiden önlemi almam lazım en son öldürdüğüm kalorifer böceği yavruydu
  • buyuk pet sısenın agız kısmını kesın ve ıcıne bıraz sıvı yag dokun.
    hamam boceklerı yag ıcın sıseye gırıcek ama bır daha cıkamayacak.gemıcıler bu yontemı kullanırmıs
  • konu eski ama tabi yaz gelince güncel sayılır.
    DDVP isminde bir ilaç var deneyebilirsiniz. Apartmanı baştan aşağı ilaçlamak gerekir. Bu yöntemle kökünü kazıyamazsınız ama azaltırsınız.
    Eski binalarda hamamböceklerinden kurtulmak çok zordur. Çatlaklarda hayatlarını sürdürür gere ortaya çıkıp bütün evi dolaşırlar.
    Çok ürerler. Böcek yemi gibi ilaçlar etkisizdir, bu yemi yiyen böceğin öldüğünü gören diğerleri yemi yemezler yani hamamböcekleri akıllıdırlar.
    Oturduğum evde böcek yok, olsa ultrasonic ses dalgası yayan cihazlardan denemek istiyorum. Böcek ilacı satan yerler faydasız desede, bizzat kullanan bir tanıdığım uzun vadede böceklerden kurtulduğunu söylemişti.
  • Hamam böceğinden kurtulmak isteyen arkadaşlar jel böcek yemini denesin.

Tecrübem alttaki yazıda

http://www.zargan.org/hamam-bocegi-ilaci-kesin-cozum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

PEW in bir iguanası var onu eğer doabın altından çıkartabildiyse ödünç al böcek möcek dinlemez yer...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.