Şimdi Ara

Halo 5, Serinin İngiltere'deki En Kötü Çıkışını Yapan Ana Oyunu Oldu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: KaleArkasiForvet

quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

quote:

Orijinalden alıntı: MytHnfr

Ben bunu Xbox One satışlarına bağlıyorum yani sonuçta Halo'nun kitlesi belli öyle ya da böyle beklenen bir oyun. Doğru da olabilir yanıltıcı da demek istediğim bu.

Eğer öyle olsaydı daha az satılan Xbox 360'ın oyunu olan Halo 3'te daha az satılması gerekirdi. Saygılar...

Xbox360 yaklaşık 85 milyon satmıştı yani ps3 ün satışıyla denk.

Ellerimi açtım göklere yükseliyorum şuan. Kendimi bulutlara bıraktım

Xbox 360'ın genel satışlarını kastetmedim ben. Halo 3 2007'de çıkan bir oyun. Yani Xbox 360 çıktıktan neredeyse 2 sene sonra. Halo 5'de Xbox One çıktığından 2 sene sonra çıktı.

Yani 2007'de Halo 3'ün satılmaya başladığı zamanki Xbox 360 satışları şuanki Xbox One satışından az. Bilmem anlatabildim mi?

Edit: Olayın ps3 ps4 satışı ile alakası yok. Halodan bahsediyoruz xbox exclusive bir oyun farkındaysan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 2 Kasım 2015; 19:57:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xbox One satışları çok düşük yine iyi satmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

Xbox One satışları çok düşük yine iyi satmış.

Evet o yüzden Xbox 360'tan çok satıyor...

• Anlaşılan devam oyunları belli bir müddet sonra cazip gelmiyor. Tadında bırakmak lazım bence

• 1) Millete iyisini verince kötüsüne razı gelmiyor.
    2) Ne yazık ki yeni nesil tabir edilen cihazlar ps3.5 ve xbox 540 yani tam yeni nesili temsil etmiyor. Zamanında konsollar ilk çıktığında PC grafiklerinden kat kat üstündü yani mecburduk konsol edinmeye...
    3) Yapımcı şirketlere baskılar, PC ye çıkacak oyunları geciktirmeye çalışmalar, acemi ekiplere verip iyisi 4 ay sonra geliyor demelerde işe yaramıyor. Üstüne PC deki kazancından da oluyor veya kazanacağı para gecikiyor. Unutmayın kasım 2015 deki 59 dolar ile mart-nisan 2016 daki 59 dolar aynı değildir. (Türkiye için değil Dünya geneli böyle)
    4) Kabul edelim yeni nesil konsollar, O kadarda yeni nesil değilmiş.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.