Şimdi Ara

Halı Sahada çocugun suratına tekme attım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Rakip bizden 2 yaş küçük ve maç esnasında susmuyolardı.

Bende "bi sus kardeşim hakem var" dedim bir tanesine (Kürt ufaklığa)

Ve küfür tarzında birşey söyledi. Çenesinden tutup hafifçe ittim ve arkamı dönüp defansa gidecektim ki

Benden biraz daha uzun çocuk uçan tekme tarzında birşey attı ve yere düştü (bende birşey yok)

sen misin bana tekme atan yerdeyken kafasına ayakkabımla sertçe vurdum ve çok kötü ses geldi

Sonuç ikimizde kırmızı kart yedik, kavga olmadı çıkışta.

Not : Gerçektir abartma yoktur

• serin hikaye bilader
  • he bu arada olay içinde diğer takım arkadaşımda vardı allahtan kırmızı kart yemedi.

Ben çıkmaden 1-1 ' di. Çıktım 2-1 öne geçtiler ama bizimkiler 3-2 çevirdi maçı

olay budur
  • kedi canını senin..
  • Dur şimdi olayı anlamadım sen çoçuğa sus diyorsun sonra başka biri sana tekme atıyor ve sende onamı atıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emPer0rshiP

Dur şimdi olayı anlamadım sen çoçuğa sus diyorsun sonra başka biri sana tekme atıyor ve sende onamı atıyorsun.

x ve y kişi onlardan dersek.

X Kişiye lan bi sus hakem var diyorum

Bu x kişi bana küfür ediyor

Bende çenesinden tutup hafifçe itiyorum ve birşey yokmuş gibi defansa dönerken y kişi gelip bana buraya dikkat "uçarak tekme" atmaya çalışıyor

Ancak bana birşey olmuyor, kendisi yere düşüyor ve o an ben y kişiye sinirden olsa gerek sertçe tekme atıyorum. (Gözüne falan gelmedi allahtan)

Olay bu, pişman da değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benim-kedim -- 16 Nisan 2011; 17:14:26 >

• başa vurulan darbeler çok sakattır. eğer gerçekse anlattığın, bir daha hayatın tehlikede değilse başa tekme falan atma hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D3XTER

başa vurulan darbeler çok sakattır. eğer gerçekse anlattığın, bir daha hayatın tehlikede değilse başa tekme falan atma hocam.

Hocam yorumun ve hassasiyetin için teşekkürler.

Tip olarak kavgacı ve güçlü olduğum hiç anlaşılamaz. Ancak bu durumlarda maalesef kendimi tutamıyorum.

Dün'de Power-balance diye bir güç,enerji,sakinlik veren bir bileklik almıştım

Başa değilde yanagına topa vurduğumdan daha sert vurdum çünkü sonuçta ben vurmasam o vuracaktı doğrumu?
  • Gücünü neden alıyon psudan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: benim-kedim

quote:

başa vurulan darbeler çok sakattır. eğer gerçekse anlattığın, bir daha hayatın tehlikede değilse başa tekme falan atma hocam.

Tip olarak kavgacı ve güçlü olduğum hiç anlaşılamaz. Ancak bu durumlarda maalesef kendimi tutamıyorum.

Başa değilde yanagına topa vurduğumdan daha sert vurdum çünkü sonuçta ben vurmasam o vuracaktı doğrumu?

sonuçta ölümcül bir nokta. orada boynu kırılsa, ölse yahut felç kalsa, gerçekten hoş olmaz. ki zaten sana bir şey olmadıysa, maç sırasında vurmaman gerekirdi. bırak o alsın kırmızı kart. maç çıkışı kozlarınızı paylaşırdınız olay daha da büyürse. aslında kavga edeceğin adamda bile seviye ara. tutup kaybedecek bir şeyi olmayan it kopukla kavga edilmez. ölür kalır adamdan sayarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Teardrops

serin hikaye bilader

içim ürperdi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: benim-kedim

quote:

sonuçta ölümcül bir nokta. orada boynu kırılsa, ölse yahut felç kalsa, gerçekten hoş olmaz. ki zaten sana bir şey olmadıysa, maç sırasında vurmaman gerekirdi. bırak o alsın kırmızı kart. maç çıkışı kozlarınızı paylaşırdınız olay daha da büyürse. aslında kavga edeceğin adamda bile seviye ara. tutup kaybedecek bir şeyi olmayan it kopukla kavga edilmez. ölür kalır adamdan sayarlar

Doğruda bu gibi durumlarda sakin olamıyorsun ve beynin seni yönetiyor.

• peki su power balance bileklikleri cidden işe yarıyo mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soğuk Hava Dalgası

peki su power balance bileklikleri cidden işe yarıyo mu?

50 liraya aldım üzerimde bi denge deneyi yaptı. Ve şuan işe yarıyor gibi

Ayrıca Boyner'in ürünlerinin bile sahte oldduğunu söyledi. Bi yerden toplamış ve sadece süs olup işlevsel birşeyin olmadıgını açıkladı.

Birde şunları ekledi; 50 Lira altı ve arkasında made in chine yazanlar kesinlikle sahtedir. Normalde 2-3 lira maliyeti olup, taklit edilmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benim-kedim -- 16 Nisan 2011; 18:18:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.