Şimdi Ara

Half.Life.Source.Enhanced

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Half.Life.Source.Enhanced half life serisinin ilk oyununa half life 2 deki efektler eklenmiş hali olarak çıkmış görüntüler çıkacak olan black mesa source kadar olmasa da bazı yerlerde özellikle ışıklandırmaların yoğun olduğu yerlerde farkediyor boyutuda gayet ufak kurulurken ilk oyuna ihtiyaç duymuyor

grafik ayarları

KIYASLAMA AÇISINDAN İLK OYUNDAN BİR KAÇ GÖRÜNTÜ
    BUNLARDA Half.Life.Source.Enhanced SÜRÜMÜNDEN GÖRÜNTÜLER BAZILARI KENDİ BİLGİSAYARIMDAN

• indirdim oynadım karakter modellerinde fark var, ışıklarda var, silah modellemelerinde var ama mekanlar hemen hemen aynı
  • aşırı bir şey beklememek lazım ama ışıklandırmalar falan hoş olmuş karakterlerdeki köşeli modellemelerde biraz yuvarlanmış gibi
  • cıktımı black mesa source ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wazzietjem

cıktımı black mesa source ?

Henüz çıkmadı nisan 2010'a inşallah

Bi de şu half life 1 source'u steam harici bi yerden yükleyebiliceğim ve mümkünse rapidshare olarak indirebileceğim bi yer var mı?
  • arkadaşlar oyun fena olmamış silah modellemelerine dikkatinizi çekerim yalnızca efekt eklememişler modellemeler üzerindede çalışmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geronimo. -- 10 Ocak 2010; 21:38:02 >

• Yok mu bunun hiç linki falan ya nerden indirdiniz??
  • oyun kaç gb? türkçe dil yaması buna eklenebilirmi ?
  • oyun sadece 386 MB ve orjinal ilk oyuna ihtiyaç duymuyor türkçe yama işini bende merak ediyorum ama olmayabilir çünkü menü sistemi tamamen değişmiş
  • edit: link paylaşmak yasakmış
    İsteyene özel mesajla linki yollayabilirm
    300 mb indirme dosyası
    açınca 800 küsür bişey oluyor. Ama güzel olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nty35 -- 12 Ocak 2010; 12:46:44 >
  • kardeş kimse cevap vermedi değil veremedi bu tür indirme linkleri bu forumda yasak bence bir yönetici görmeden verdiğin linki sil ceza alabilirsin bunun için
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara duman

kardeş kimse cevap vermedi değil veremedi bu tür indirme linkleri bu forumda yasak bence bir yönetici görmeden verdiğin linki sil ceza alabilirsin bunun için

Eyvallah sağolasın ... Bilmiyodum gerçekten ; kaldırdım ben de linki... Az daha ceza alıyoduk
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.