Şimdi Ara

half life'a nasıl bot atcaz (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
155.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: rdyzlk44

the all settingi indiirsene

iyi hoşda sende ya internette oynasana diyorsun yada the all settingi yükle diyorsun ama hiç yardımın dokunmuyor sadece şunu yükle diyorsun ve bırakıp gidiyorsun bilseydim konu açmazdım öylesine yazıyorsun gidiyorsun
  • yaw halflife a girip ordan custom games e basacan dostum sende biraz ugraş istersen yaw yada readme denilen bişi var dimi
  • read me ingilizce bu 1 ama 2.si ben bir türlü custom gamesi bulamadım bulduktan sonra napacam uğraşdım 2 gündür ama çözemedim çözsem sizi rahatsız etmezdim kusura bakmayın
  • abi ben hilflifeyi istiom ama kantır içinnnnn

half layf bana göre diil

• quote:

read me ingilizce bu 1 ama 2.si ben bir türlü custom gamesi bulamadım bulduktan sonra napacam uğraşdım 2 gündür ama çözemedim çözsem sizi rahatsız etmezdim kusura bakmayın

dostum sen 2 gündür havasına ugrasmıssın heralde ilk defa oyun oynadıgını düşünmeye başladım.bak şimdi halflife ı aç!!!ana menüde yani ilk açılan pencerede seçenekler var new game load game vs vs orda custom games var orda benim dedigim rhobotu yukledikten sonra bi seçenek çıkacak rhobot versiyon diye custom gamese girip o seçenegi seçip aktif et ve yeni bi oyun kur botlar zaten kendi kendine.bundan daha fazla nasıl açık olunur bilemiyorum umarım anlamıssındır

• quote:

Orjinalden alıntı: erhan850

quote:

read me ingilizce bu 1 ama 2.si ben bir türlü custom gamesi bulamadım bulduktan sonra napacam uğraşdım 2 gündür ama çözemedim çözsem sizi rahatsız etmezdim kusura bakmayın

dostum sen 2 gündür havasına ugrasmıssın heralde ilk defa oyun oynadıgını düşünmeye başladım.bak şimdi halflife ı aç!!!ana menüde yani ilk açılan pencerede seçenekler var new game load game vs vs orda custom games var orda benim dedigim rhobotu yukledikten sonra bi seçenek çıkacak rhobot versiyon diye custom gamese girip o seçenegi seçip aktif et ve yeni bi oyun kur botlar zaten kendi kendine.bundan daha fazla nasıl açık olunur bilemiyorum umarım anlamıssındır

• quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

quote:

Orjinalden alıntı: rdyzlk44

the all settingi indiirsene

iyi hoşda sende ya internette oynasana diyorsun yada the all settingi yükle diyorsun ama hiç yardımın dokunmuyor sadece şunu yükle diyorsun ve bırakıp gidiyorsun bilseydim konu açmazdım öylesine yazıyorsun gidiyorsun

arkadaşım üstt konu olarak the all setin call of duty nasıl multiplayer oynanır diye açılmış oradaki programı indir söylenenler doğrultusunda programı bilgisayarına kur daha sonra hall life yi kur o programda gözükür çok kişili fps oyunları bölümündehttp://forum.donanimhaber.com/m_6377604/tm.htm buraya gir buradaki ıp noları kaydet ve oyuna başla ha yapamıyorum diyorsan deneme yanılmayı bir dene biraz uğraş

• quote:

quote:

half life'a nasıl bot atcaz

bana burda custom gamesi göster o zaman

• ohaaaaaa
    nasıl oluyo o yaww ilk defa sende göruyorum böle bişeyi.versiyon falanmı farklı acaba ya versiyonun 1.1.1.0 olması lazım bi kontrol et yoksa planethalflife dan indir ve yukle işte ozaman çıkar orda custom games sana temin ediyorum googledan arat planethalflife diye tam adresi bende bilmiyorum

• quote:

ohaaaaaa
    nasıl oluyo o yaww ilk defa sende göruyorum böle bişeyi.versiyon falanmı farklı acaba ya versiyonun 1.1.1.0 olması lazım bi kontrol et yoksa planethalflife dan indir ve yukle işte ozaman çıkar orda custom games sana temin ediyorum googledan arat planethalflife diye tam adresi bende bilmiyorum

nolamaz fotoşoplamı yaptın bunu

• quote:

Orjinalden alıntı: _ALISH_

quote:

ohaaaaaa

nolamaz fotoşoplamı yaptın bunu

ayıp ediyorsun ya olur mu öyle şey

• quote:

ohaaaaaa

senin dediğini aratacam hadi bulamazsam

edit:bulamadım half life update diye aratıyorum

• ahh ahh eskiden ne oynardım
  • oha planethalflife diye çıkmadımı? ben şmd baktım
    adres şuwww.planethalflife.com hemde en başta çıktı nasıl bulamadın anlamadım.ben update leri ordan indirmiştim bi araştır
  • quote:

oha planethalflife diye çıkmadımı? ben şmd baktım
    adres şuwww.planethalflife.com hemde en başta çıktı nasıl bulamadın anlamadım.ben update leri ordan indirmiştim bi araştır

sağol canım ben bu siteyi buldum aradım download dedim fakat dap prtaya çıktı ve şifre istedi download yapmadı dapı devre dışı bıraktım bu seferde normal indirmeye çalıştım 2-3 kb ile indiriyordu yani buda 82 mb için 9-10 saat demek bu yüzden indiremedim dedim ben

• evet ya bugun telekom berbat sitelere girmekte zorlanıyo oyuna giriyorum 2 3 dakka sora disconnect oluyo vsvs..... nolacak bu telekomun hali bilinmez
  • al şunu kur,oyunda konsola addbot yaz gelir.yazmasan da geliyordu galiba.

http://rapidshare.de/files/21971446/hpb_bot_2_1.exe.html
  • rapid linkini nedense açımıyorrr
    eskiden açıyordummm
    http://rapidshere.de/files/21971446/hpb_bot_2_1.exe.html
  • quote:

Orjinalden alıntı: Anaconda

al şunu kur,oyunda konsola addbot yaz gelir.yazmasan da geliyordu galiba.

http://rapidshare.de/files/21971446/hpb_bot_2_1.exe.html

deneyecem arkadaşım inşallah olur ilgilendiğin için sağol

ama bir soru daha soracağım neden bende crossfire diye bölüm yok sadece 8 bölüm var

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.