Şimdi Ara

Half Life 3'ün 10 Aralık'taki Video Game Awards(VGA) 2011'de duyurulma ihtimali!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ödül töreninin tanıtımını gösteren bir videoda izlediğim üzere yetkililer çok başarılı bir firmadan çok başarılı bir oyunun ilk kez trailer'ını yayınlayacaklarını söylemişti.Malum bir yandan da Half Life 3 için son günlerde dedikodular da artıyor açıkçası ben fazla ciddiye almamıştım ama şu resmi görünce bende heyecan yaptım.Tabi artık psikolojik olarak birşeyler beklemekten abartmış da olabilirim :)

Steam Powered'da özellikle çok dile getirildi bu resimde gizlenmiş olan objeler,bana da mantıklı geldi ve paylaşmak istedim.

Half Life 3'ün 10 Aralık'taki Video Game Awards(VGA) 2011'de duyurulma ihtimali!

VGA yazısındaki G'ye bakalım
    -G'nin üzerinde çok belirgin şekilde Gordon'ın meşhur levyesi gözüküyor en azından benziyor işte :)
    -G harfi Half Life logosunun ters çevrilmiş haline benziyor
    -Yine G'nin sağında bulunan 3 nokta,Half Life 3'ü,levye dediğimiz şeklin de akrep-yelkovan olup "hl3'ün vakti geldi" gibi bir anlam taşıdığı düşünülüyor.

Şu meşhur t-shirt'ün de gerçekliğinin Valve tarafından onaylanması da başka bir heyecan konusu zaten.4 yılı aşan bu bekleyiş bakalım bu hafta bitecek mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeahh -- 7 Aralık 2011; 16:34:05 >

• keşke ama episode 3 gelmeden half-life 3'ün bırak duyulmasını, dedikodusunun yapılması bile anlamsız olur.
  • Tişört Valve tarafından onaylandı mı? Bilmiyordum eğer öyleyse zaten olay bitmiştir. Duyurulursa yılın bombası olur. Beklemedeyiz.
  • Valve tarafından bir onaylama yok sadece tişört ü giyen kişi valve de çalışıyormuş bir toplantıda da bu tişört üzerindeymiş fotografı çeken arkadaş da izin istemiş ve çekmiş tamamen çalışanın tasarımı bir şey tabii ki umut veriyor ama onaylama yok
  • duyrulcağını hiç zannetmiyorum (duyrulursa güzel olur tabi). aynısı e3 te de oldu hepsi asılsız çıktı valve'ın oyunu duyuracağını sanmam. anca cs yada dota 2 ile bişeyler gösterir.
  • Portal 2 için dlc çıkacakmış galiba. BSC haberi.
  • Half-Life 3'ün achievments listesi yayınlanmış. ne kadar doğru bilemem.

http://merlininkazani.com/HalfLife_3un_achievement_listesi_bu_mu-haber-46828p1.html
  • süper haber merakla bekliyorum
  • Half Life 2 Episode 3 çıkmayacakmış ama Half Life 3 çıkabilirmiş yani episode serisi sanırsam artık yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom667

Half-Life 3'ün achievments listesi yayınlanmış. ne kadar doğru bilemem.

http://merlininkazani.com/HalfLife_3un_achievement_listesi_bu_mu-haber-46828p1.html

Bu haberi ilk gördüğümde dikkatimi çekmemişti ama internet explorerın status barında Local Intranet yazıyor bu protokol genelde internete çıkışı olmayan bilgisayar ağları ve yerel web sayfalarının yada hizmetlerinin yayımlanmasında kullanılır.
    yani fake olma ihtimali yüksek :)

XP makinası olanlar herhangi bir klasörü açıp status bara baksın sağ alt köşe yerel intranet ibaresini göreceklerdir.

Not : Local Intranetler sadece intranete bağlı bir firewall üzerinden internete çıkabilir ve protokol internet diye değişir.(Yanlışım varsa affola)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.