Şimdi Ara

Half Life 2 türkçe yaması mevcut mu ??? [ÇÖZÜLDÜ]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Steam'den Orange Box yükledim fakat oyun ingilizce. Türkçe yama bir türlü bulamadım. Bulduğum linkler hep kırık. Bilen varsa çok sevinirim.

Birde HL2'den sonra HL:EP1 mi geliyor yoksa EP2 mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Martin Garrix -- 15 Temmuz 2014; 17:50:25 >

• Yanlış Hatırlamıyorsam Forumdan biri türkçe yama paylaşmıştı forumda gezersen bulabilirsin

HL2 den Sonra HL:EP1 geliyor sonra EP2
  • Bulabilen varsa atabilir mi, bulduklarım hep saçma sapan çeviriler maalesf

Edit: Half Life 2 için tr yama buldum fakat hala EP1 ile EP2 tr yama lazım. Zamanında neden oynamadın ki bu efsaneyi

Edit2: Bulduğum tr yamayı kurdum fakat oyuna girince türkçe olmadı. Allah aşkına biri yardım etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Martin Garrix -- 14 Temmuz 2014; 20:35:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Martin Garrix

Bulabilen varsa atabilir mi, bulduklarım hep saçma sapan çeviriler maalesf

Edit: Half Life 2 için tr yama buldum fakat hala EP1 ile EP2 tr yama lazım. Zamanında neden oynamadın ki bu efsaneyi

Edit2: Bulduğum tr yamayı kurdum fakat oyuna girince türkçe olmadı. Allah aşkına biri yardım etsin

Dostum valve oyunlarına Türkçe dil seçeneği koyduktan sonra Buhartr ekibi neredeyse bütün oyunları çevirdi. Steam in dilii türkçe yap muhtemelen sorunun düzelir ve oyunlar orijinalinden Türkçe olur. Bende de orange box var. Tüm oyunlar Türkçe.

• Orginal alırsan içinde Türkçe var zaten.
  • Yamaların çoğu sadece altyazıyı çeviriyor. Oyuna girince ayarlardan altyazıyı aç ve konsola cc_lang turkish yaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam'i türkçe yapınca düzeldi yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.