Şimdi Ara

Half - Life 2 Synergy Türkçe Nasıl Yapılır ? Lütfen Yardım Edin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
2.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yakın zamanlarda arkadaşım Half - Life 2 aldı. Ve coop oynamak istiyoruz . Oynuyoruzda ama Türkçe değil. Nasıl Türkçe yapacağım ? Biri yardım edebilirse çok mutlu olurum. NOt OYUN ORJİNAL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DireniS123 -- 12 Ağustos 2016; 23:12:51 >

• http://www79.zippyshare.com/v/Zk06Err7/file.html adresindeki resource.zip dosyasını indir.
    Steam\SteamApps\common\Half-Life 2\hl2\resource klasörü içine çıkar değiştirilsin mi uyarısına evet de.

Sorunsuz olarak Türkçe oynarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okazaki -- 13 Ağustos 2016; 0:23:59 >
  • okazaki kullanıcısına yanıt
    ben synergy demiştim ama teşekkürler
  • Bende synergy için yazdım.
    Bu yolla Türkçe oynanıyor, bende arkadaşla bu yolla oynamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okazaki -- 15 Ağustos 2016; 20:12:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmuyor :(
  • tamam ben yanlış yapmışım oldu çok teşekkür ederim
  • Nolursun nasıl yaptığını söyle bende synergy i türkçe yapamak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slendersero S kullanıcısına yanıt
    Synergy'den Türkçe olarak oynamak istiyorsan Half-Life 2 oyununun içerisinde dil dosyalarında İngilizce olan dil dosyalarını yedekle ve sil. Daha sonra da Türkçe dil dosyasını sildiğin İngilizce isimleri ver. Half-Life 2 İngilizce olacak ama Türkçeyi kopyaladığın için Türkçe açılacak. Aynı şekilde Synergy'de Türkçe açılacaktır.
    Umarım anlatabilmişimdir. Oyun yüklü olmadığından dosyaları paylaşamıyorum.
  • okazaki kullanıcısına yanıt
    Dostum link kırılmış, normal aradan yıllar geçmiş ama elinde varsa, bulabilirsen eğer linki bir daha atabilir misin?
    Çok lazım şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Retrondill

Dostum link kırılmış, normal aradan yıllar geçmiş ama elinde varsa, bulabilirsen eğer linki bir daha atabilir misin?
    Çok lazım şimdiden teşekkürler.
    https://oyunceviri.net/half-life-2-0-turkce-yama-2-2/ bu yama oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efeakin123 -- 2 Temmuz 2019; 19:16:21 >
  • Retrondill R kullanıcısına yanıt
    Eğer orjinal steam surumu üzerinden oynuyorsanız. Mod açıkken konsola cc_lang turkish yazdığınızda altyazılar Türkçe olmalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.