Şimdi Ara

Half Life 2 için lütfen yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben half life 2 nin 5cd lik versiyonunu aldım piyasada 79ytl ye satılan versiyonun kopyası yani.
    Oyunu sorunsuz yüklüyorum crack yapıyorum ve masaüstünde çıkan simgesine oyunu açmak için tıklıyorum ama karşıma steam ile ilgili bi ekran geliyo.
    Bir türlü çıkamadım içinden oyuna girmesi gerekirken steam ekranı geliyo kayıt olmakla ilgili bir sürü şey yazıyor.
    Sorunu çözmemde yardımcı olursanız çok sevinirim hepinize teşekkürler

• orjinal oyunda şifre vardır cdleri yüklersin steam ekranında şifre sorar ve oyunu internet üzerinden update yapar senin cdleride şifre yokmu bendeki orjinal ve 79 değil 55 ytl
  • adam ne sormuş sen ne cvp vermişsin.
    bi kere kopya oyun almış sen orjinalde ne yaptığını anlatıyorsun.

Bu hl2 yi normal bi oyun gibi kurup oynayamassın kopya aldıysan. Çünkü steame bağlanıp cd key ister senden orjinal cd key ister. Bu da tabi olmaz.

torrentten çektiğim versiyonunda rar şeklinde kurulmuş hazır oyunu sıkıştırmışlardı. Onları extract edip direk oyuna giriyosun. Cd cilerden de bu şekilde hazırlanmış kurulu oyunun sıkıştırılmış halini almanız gerekiyor.

sınırsız adsl varsa netten çek torrentten. hatta ben yollayam mail adresini yaz torrenti.
  • 5.cd'nin içindeki dosyaların hepsini oyunu kurduğun dosyanın içine yapıştıracaksın ve sonra o yapştırdıklarından h2 exe dosyayasına çify tıklıcaksın.o zaman dos ortamında bi yükleme yapacak ve sonra oyunun kısa yoluna tıklayıp,oyuna başlıcaksın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2189®

adam ne sormuş sen ne cvp vermişsin.
    bi kere kopya oyun almış sen orjinalde ne yaptığını anlatıyorsun.

Bu hl2 yi normal bi oyun gibi kurup oynayamassın kopya aldıysan. Çünkü steame bağlanıp cd key ister senden orjinal cd key ister. Bu da tabi olmaz.

torrentten çektiğim versiyonunda rar şeklinde kurulmuş hazır oyunu sıkıştırmışlardı. Onları extract edip direk oyuna giriyosun. Cd cilerden de bu şekilde hazırlanmış kurulu oyunun sıkıştırılmış halini almanız gerekiyor.

sınırsız adsl varsa netten çek torrentten. hatta ben yollayam mail adresini yaz torrenti.

ee ben ne demişim benim söylediğim orjinal oyun gibi cd key istiyo update yapmak istiyo oyunun kopyası olmadığı için bir fikir olsun diye genede bişeyler söylemişim yardımcı olmak için burda niyet önemli olabilirim olamam o başka ama yazdım yardımı olabilir fiklir olabilir diye

• kısayol oluştururken hedefe -steam felan yazılıyodu galiba şimdi unuttum.
    Hatırlayan biri varsa anlatsın onu sana..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.