Şimdi Ara

Half Life 2 %100 Türkçe Altyazı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
348
Cevap
9
Favori
116.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-4F4EC4307

HL2'nin Türkçe alt yazısı yaklaşık 2 yıldır İnternet ortamında geziniyordu fakat, neredeyse İngilizceden daha zor anlaşılıyordu, çoğu proçeviri, hemençevir gibi programlar aracılığıyla çevrildiğinden okuyup anlamakta zorlanıyorduk(hatta imkansızdı). Resimlere bakılırsa bu çeviri de aynen EP1, EP2'de olduğu gibi kaliteli bir çeviriye benziyor her ne kadar 9-10 defa bitirsem de hemen indirip tekrar oynuyorum, bakalım hikayede kaçırdığımız yerler var mı. Ellerine sağlık, umarım EP3 çıktığında da böyle kaliteli çevirileri çok beklemeden görebiliriz.

Alıntıları Göster
    Rica ederim.
    Ep3 çıktığında da böyle bir çalışma yapmayı düşünüyoruz.
    Umarım Ep3 te de güzel bir çalışma ile karşınıza çıkarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: buzada_m

Rica ederim.
    Ep3 çıktığında da böyle bir çalışma yapmayı düşünüyoruz.
    Umarım Ep3 te de güzel bir çalışma ile karşınıza çıkarız.

Alıntıları Göster
    altyazı güzel olmış elinize sağlık,teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9AA362CCF

altyazı güzel olmış elinize sağlık,teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Ep 1 ve Ep 2 nin altyazılarınıda buraya ekleyebilirmisiniz ?

Hl2 altyazılarının %100 ü burda olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seLCkgN

Ep 1 ve Ep 2 nin altyazılarınıda buraya ekleyebilirmisiniz ?

Hl2 altyazılarının %100 ü burda olsun.

Alıntıları Göster
    bu arada ben Orangebox üzerinden kurdum hl2 yi. ama dosyaların orjinallerini bulamadım. çevirinizin olduğu dosyalar bende yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seLCkgN

bu arada ben Orangebox üzerinden kurdum hl2 yi. ama dosyaların orjinallerini bulamadım. çevirinizin olduğu dosyalar bende yok.

Alıntıları Göster
    Olmasına gerek yok zaten.Dediğim konuma kopyalayıp yapıştırmanız yeterli.Başka bir dosyayala değiştirmek yok yani.
  • quote:

Olmasına gerek yok zaten.Dediğim konuma kopyalayıp yapıştırmanız yeterli.Başka bir dosyayala değiştirmek yok yani.

Alıntıları Göster
    oha çüş layn

çok sevindim elleriniz dert görmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: HighDamagE

oha çüş layn

çok sevindim elleriniz dert görmesin

Alıntıları Göster
    valla ellerin dert görmesin kardeş..Askerden geldikten sonra baktım benim pc neredeyse hiçbir yeni oyunu kaldırmıyor,bende dedim bari nostalji yapalımda half life 2'yi tekrar kurup oynıyayım..Şuanda netten oyunu indiriyorum ve türkçe yamasına da burada rastladım..Harikasın ep1i bitirmiştim ep2ye fırsatım olmamıştı,bundan sonra da onları oynıcayam

tkrardan tşkler..

• quote:

Orijinalden alıntı: _nick falan yok_

valla ellerin dert görmesin kardeş..Askerden geldikten sonra baktım benim pc neredeyse hiçbir yeni oyunu kaldırmıyor,bende dedim bari nostalji yapalımda half life 2'yi tekrar kurup oynıyayım..Şuanda netten oyunu indiriyorum ve türkçe yamasına da burada rastladım..Harikasın ep1i bitirmiştim ep2ye fırsatım olmamıştı,bundan sonra da onları oynıcayam

tkrardan tşkler..

Alıntıları Göster
    Rica ederim. İyi oyunlar.

• quote:

Rica ederim. İyi oyunlar.

Alıntıları Göster
    hocam orange box da olmuyor aynı dedigin yere koydum altyazılar yine ingilizce bir çözümü var mı
  • Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur ERYILMAZ

Teşekkürler
    portal için bir TR altyazı ne giderdi şimdi..
    ilgili makama duyurulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoKeRiZiNaTioN

portal için bir TR altyazı ne giderdi şimdi..
    ilgili makama duyurulur

Alıntıları Göster
    sırf bu yama için gittim oyunu aldım fakat kurdum hâlâ ingilizce bende oyun şuraya kurulu nereye kurucam?
    D:\Program Files\KAPITALSIN\Half life 2 Cap 1
  • quote:

Orijinalden alıntı: UserNameNotFound

sırf bu yama için gittim oyunu aldım fakat kurdum hâlâ ingilizce bende oyun şuraya kurulu nereye kurucam?
    D:\Program Files\KAPITALSIN\Half life 2 Cap 1

Alıntıları Göster
    resource klasörünün içine

Sadece closecaption_english dosyasını atman da yeterli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A064FD3E1

resource klasörünün içine

Sadece closecaption_english dosyasını atman da yeterli oluyor.

Alıntıları Göster
    C:\Program Files\Valve\Steam\SteamApps\[kullanıcı adınız]\half-life 2\hl2\resource
    [Steam'in kurulu olduğu dizin]\SteamApps\[kullanıcı adınız]\half-life 2\hl2\resource

Normalde buraya kopyalıyorsunuz ORİJİNAL oyunlarda.

Diğer bütün oyunlar için " hl2\resource " klasörü neredeyse oraya kopyalıyorsunuz.

• quote:

C:\Program Files\Valve\Steam\SteamApps\[kullanıcı adınız]\half-life 2\hl2\resource
    [Steam'in kurulu olduğu dizin]\SteamApps\[kullanıcı adınız]\half-life 2\hl2\resource

Normalde buraya kopyalıyorsunuz ORİJİNAL oyunlarda.

Diğer bütün oyunlar için " hl2\resource " klasörü neredeyse oraya kopyalıyorsunuz.

Alıntıları Göster
    EP1 ve EP2'ninde varsa altyazıları burada paylaşabilirsiniz.
  • quote:

HL2'nin Türkçe alt yazısı yaklaşık 2 yıldır İnternet ortamında geziniyordu fakat, neredeyse İngilizceden daha zor anlaşılıyordu, çoğu proçeviri, hemençevir gibi programlar aracılığıyla çevrildiğinden okuyup anlamakta zorlanıyorduk(hatta imkansızdı). Resimlere bakılırsa bu çeviri de aynen EP1, EP2'de olduğu gibi kaliteli bir çeviriye benziyor her ne kadar 9-10 defa bitirsem de hemen indirip tekrar oynuyorum, bakalım hikayede kaçırdığımız yerler var mı. Ellerine sağlık, umarım EP3 çıktığında da böyle kaliteli çevirileri çok beklemeden görebiliriz.

Alıntıları Göster
    paylaşım için teşekkürler gerçekten süper

• quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

paylaşım için teşekkürler gerçekten süper

Alıntıları Göster
    oo iyi oldu bu.eyv.birader B) paylaşım için teşk.
  • Bir şey söylemeliyim oynayıp , arada anlamsızlıklar arasında kaldığım bölümler oldu ve bu çeviri süper oldu ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayk-er -- 19 Ağustos 2009; 1:15:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayk-er

Bir şey söylemeliyim oynayıp , arada anlamsızlıklar arasında kaldığım bölümler oldu ve bu çeviri süper oldu ;)
    Rica ederim .
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ben bu oyunu oynamak istiyom ama başım dönüyor :D
    arkadaş arıyodu ona iletim bali konuyu sağol

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.