Şimdi Ara

Hakemlik İSTANBUL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YARIN HAKEMLİK MÜLAKATLARI VAR AMA ADRESİNİ BİLMİYORUM. TFFHGD İSTANBUL ŞUBESİ KONFERANS SALONU İSTANBUL BURANIN ADRESİNİ BİLEN VARSA YAZABİLİR Mİ

• dostum yarın bir yanım benimde gelmek istiyor diğer yanım hiç istemio ayakta çatlak var.kadıköyde fakültelerin oradaymış yüzme havuzu felan var orda inip yürümemi söyledi şöför.İl hakem kurulu yaz iletişimden ara ben aradığımda orayı tarif ettiler açık adres al istersen
  • Ne hakemligi beyler , birde aranan sartlar nedir , biraz bilgilendirirseniz beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amatörde takılcaksan çok dalga geçerler senle Çokda dayak yersin
  • Antrenmanları bezdiriyor, zaman ayiramiyor insan. Bos vaktin yoksa ugrasma derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar gittiler ben tavsiye etmiyorum.Sadece hobi için yapılacaksa yapılmalı.Halı sahada çocukların maçlarına veriyorlar.Maç başı 30TL para almanız gerekiyor onuda 4 5 ay gecikmeli veriyorlar.Hakem formanızı bile kendiniz alıyorsunuz falan..
  • telefonla aradım ulaşamadım açmıyorlar. Antremanlar bezdiriyo derken orda antreman zorunluluğumu var yani belli günler oraya mı gidicez
  • daha önce başvurmuştum bugün mülakata çağırdılar işler nedeniyle gidemedim. giden varsa bilgi verebilir mi?
  • Biraz açarmısın dostum ayağımda çatlak var ve bu beni zorlicak ama yat yat sıkıldım değişiklik olsun die gidicemde.Ayağımdan dolayı problem çıkar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkn_1903

Biraz açarmısın dostum ayağımda çatlak var ve bu beni zorlicak ama yat yat sıkıldım değişiklik olsun die gidicemde.Ayağımdan dolayı problem çıkar mı

antrenmanlara gitmen gerekiyor, ham bir insanı fazlasıyla zorlayacak şekilde koşturuyorlar.
  • hemen seminerden sonra mı oluyor bu.7 aydır iş-okul-body üçgeninden 1,5 aydır evde yatıyorum burun ameliyatı 3 hafta sonra ayaklandım 4.hafta çatladı 1 ay oldu şuan 1 ay daha verimli yürüyemem yani.Sen ne dersen o şimdi.Şimdi mülakatlardan hemen sonramı dmanlar yoksa ileri tarihe mi veriliyor.Yol çok uzak gidesim yok zaten sen ne dersen o ayağımı 2 hafta geçicekken zorlamiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkn_1903

hemen seminerden sonra mı oluyor bu.7 aydır iş-okul-body üçgeninden 1,5 aydır evde yatıyorum burun ameliyatı 3 hafta sonra ayaklandım 4.hafta çatladı 1 ay oldu şuan 1 ay daha verimli yürüyemem yani.Sen ne dersen o şimdi.Şimdi mülakatlardan hemen sonramı dmanlar yoksa ileri tarihe mi veriliyor.Yol çok uzak gidesim yok zaten sen ne dersen o ayağımı 2 hafta geçicekken zorlamiyim

kışın iklime göre ara veriliyor, onun haricinde sürekli antrenmanlar var, hakemliği alır almaz başlayabilirsin. istediğin zaman gidebilirsin, istersen 3 ay sonra git. düzenli olarak haftada 1 antrenmana gitmediğin sürece görev vermiyorlardı ama.
  • dostum ne yaptın gittin mi bgn
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.