Şimdi Ara

Hakeme rağmen sonuç farklı olabilir miydi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hakem mahalle maçı bile yönetemeyecek seviyede buna lafım yok ancak bu şerefsizin üstesinden gelebilirdik. İlk yediğimiz gol bal gibi ofsayt, buna rağmen hiçbir şey bitmiş değil. Pereira sonuçta bir teknik direktör hakemin şerefsizliğini zaten tecrübe etmişsin neden karara tepki veriyorsun bırak tepki verme seni de yollayacak tribüne belli zaten gittin adama seni tribüne yollaması için istediği fırsatı verdin. Daha önce de tribüne yollandın sonrasında olanları gördün. Mehmet Topal orta sahada gereksiz yere kendini yere bırakıp sarı kart gördü. Bu sarı kartı görmeseydi o aptal penaltı kararında oyundan atılmayacaktı. Braga nın attığı 3. ve 4. gollere bakın. Alveste en ufak bir çaba yok sanki antrenmanda, insan en azından ayağını uzatıp şutu engellemeye çalışır. Nani desen sağ ayaklı adam önü bomboş müsait pozisyonda sol ayağıyla topa vuruyor.

Avrupada başarı istiyorsan böyle şerefsizlere istediklerini vermeyeceksin. Soğuk kanlılığını koruyacaksın. Gereksiz sarı kartlar görmeyeceksin. Maalesef Türk takımları olarak böyle durumlarda çok çabuk dağılıyoruz. Oynadığımız maçların lig maçı değil avrupa maçı olduğunu unutuyoruz.

• Nani o golü atsa olurdu ama atmadı!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aga kırmızı kart görmeseydik 3.gol gelmezdi farkettiysen kırmızıdan sonra ne defans kaldı ne takım ruhu futbolcular pes etti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulvi-

Nani o golü atsa olurdu ama atmadı!

gomez vurdu goooooooool bjk uefa finalinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulvi-

Nani o golü atsa olurdu ama atmadı!

En bastan dedim nani bitmis olmus hemen troll muamelesi yaptilar nani ile anca bu kadar olur. Rvp ye girmiyorum bile nefes alacak dermani yok saga sola sumuk atip dueuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne alaka şimdi , Nani nin atamadığı golü gördün mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok haklısın vallahi hepsini kenara bıraktım 2-1 olunca o alvese deli oldum ve canere 4 - golde el işareti mi yapıyor nedir koşsa yetişecek sen koş der gibi saçmalıyor.
    alves zaten zenit yollamazdı iyi olsa kejer açıklarını kapatıyor o olmadıgında dolu gol yiyordu yine.
    ben bizim takımlarda görüyorum topun önüne yatma yasagı mıvar nedir avrupalılar o pozisyonlarda ayagını önüne set yapıyor bizimkide dibinde dolaşıyor.
    böyle olursa zaten nasıl tur geçeceksin direk kalitesiz oluyorsun ki rakibte kalitesizdi defansı felan ona işte hakem filan gittik....

hep böyle türk takımları başarı imkansız hemen dagılıyoruz 2*1 oluyor 2 dk sonra hemen gol yiyoz böyle bişey yok.

aklıma barça - chelsea maçı geliyor.. adamlar koca barçadan 10 kişi gol yemedi üstüne kontrada atmış şp ligi 2*2 bitirmişti..

of off neyseki bragada elenecektir diğer turda
  • potur kullanıcısına yanıt
    gruplarda tokatlanan takımın taraftarı neden boş yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi bomboş kaleye atamıyorsun. 4 e 3 gelmişsin ceza sahasından dışarıya vuruyorsun. garip valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

gruplarda tokatlanan takımın taraftarı neden boş yapar

Gundem degisme brag git yazacak biseyin yoksa

• Vitor az once guzel bir sey soyledi" hakem cok hata yapti ama bende dahil hepimiz hakemin hatasini takip ettik" dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: bluENight

Vitor az once guzel bir sey soyledi" hakem cok hata yapti ama bende dahil hepimiz hakemin hatasini takip ettik" dedi

Bahsettiğim şey aslında bu. Daha önceki hatasından hiçbir ders çıkaramadı maalesef.
  • Rvp ye hep sahip çıktım ama bu kadar artık
    Diego nani ile beraber iyi fiyata okutulmalı
    Hoca maçı hatalariyla berbat etti zaten. Tercihleri yüzünden elendik.

• potur kullanıcısına yanıt
    Nani şuan Süper Lig içindeki en faydalı kanat oyuncularından biridir ve bu gibi maçlarda oynatmamak gibi bir hataya düşemezsin. Maç boyuncs top alışverişlerinde iyiydi ancak son vuruşlarında sıkıntı vardı. Bu onu kötü bir oyuncu yapmaz. Eğer Fenerbahçe bu noktaya kadar gelmişse Nani'nin bunda katkısı fazlasıyla mevcuttur.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

Nani şuan Süper Lig içindeki en faydalı kanat oyuncularından biridir ve bu gibi maçlarda oynatmamak gibi bir hataya düşemezsin. Maç boyuncs top alışverişlerinde iyiydi ancak son vuruşlarında sıkıntı vardı. Bu onu kötü bir oyuncu yapmaz. Eğer Fenerbahçe bu noktaya kadar gelmişse Nani'nin bunda katkısı fazlasıyla mevcuttur.

Fenerin olu hali o noktaya gelir zaten nani rvp ikiside cop oyuncular anlayin sunu artik

• Hakemi yenemezsin dostum,evet hakem hata yapsaydı hakeme ragmen kazanabilirsin bu dogru ama bu aksam kí mac hakem hatası değildi,oyuncularımız ne yaparsa yapsın o vicdansız braga'ya turu gecirtecekti,zaten penaltı ve kırmızı kararından sonra oyuncular da bunu anlayıp bıraktı,hakem hata yapmadı bu aksam,gõzümüze baka baka taraflı yönetti o nedenle macı konusmak o olsaydı,bu olmasaydı díye yorum yapmak yersiz

• Kırmızı + penaltı olmasa durum çok farklı olurdu.Onun arkasından takım üstünden aptallığı atamamışken 3. golü yemek ipleri kopardı.

Ama hakem inat etmişti Fenerbahçe'yi elemeye.Bu gece çıkış yolumuz yoktu.
  • eze yenebilirdi. Rakip takımın muadili gençlerbirliği
  • Fenerbahçenin tamam hakem hatalarıyla yenildiği doğru ama volkanın yediği gol tıpkı bizi tolganin tuttuğu köşeden gol yediği gibi ben fb kazanmasını gerçekten istiyordum
    Çünkü ülke puanlarna ihtiyacımız var biraz da vitor perrerada hata var değişiklik yapmadı sırf hakemde hata aramayın braga zaten o moralle yendi alves ve volkan bence bugün iyi değildi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.