Şimdi Ara

Haftaya Kanada'(toronto)ya gidiyorum. Önerileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haftaya dil eğitimi için 3aylığına kanadaya gideceğim
    14saatlik bir uçuş oluyormuş sanırım ( ilk uçak deneyimim olucak)

Torontoda görmem gereken (niagarayı biliyorum sadece) yerler hakkında bilgi istiyorum

Orada iş bulmamın dil için faydalı olabileceği için daha önce çalışmış work and travel yapmış arkadaşlar nasıl bir iş seçmeliyim

Kendime evladiyelik bir laptop almak istiyorum pek bilgim yok yeni çıkıcak olan oyunları,proğramları hiç yoktan orta çözünürlükte açsın istiyorum

Aile yanında kalacağım sanırım filipinliydi nasıl insalardır ne yer ne içerler :)

Kanada insanının türklere bakış açısı nasıldır

Alışverişin çok ucuz olduğunu duydum. ( thrift shop gibi yerler mevcutmudur acaba :) )

• ne kadar toplam ücret, 3 ay için okul ve kalacak yer dahil.
  • Takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cebinden ne kadar çıktı yeşillendirsene şuraları
  • Ne zaman gideceksin Temmuzda mı?
  • ne kadar verdiniz hocam
  • Gelirken bana teleskop alsana be
  • Toronto Island
    River Gambler
    Niagara Falls
    Toronto, Ontario
    Union Station
  • arkadaşlar bütün masrafları abim karşıladı hiç bir bilgiyom yok açıkcası ama internetten edindiğime göre aylık 6bin tl civarı

Bu arada 2-3haftaya gidicem başlıkta yanlışlık yapmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nrkovv -- 2 Haziran 2016; 0:26:30 >
  • Toronto'yu bilen biri olarak yazayım.

"Haftaya dil eğitimi için 3aylığına kanadaya gideceğim"
    Tebrikler.

"14saatlik bir uçuş oluyormuş sanırım ( ilk uçak deneyimim olucak)"
    14 değil 9-11 saat arası değişiyor

"Torontoda görmem gereken (niagarayı biliyorum sadece) yerler hakkında bilgi istiyorum"

Şöyle bir durum var Niagara Toronto'da değil teknik olarak Gidip gelmek turla mümkün araban yoksa. Onun dışında ROM AGO ve CN Tower güzeldir

"Orada iş bulmamın dil için faydalı olabileceği için daha önce çalışmış work and travel yapmış arkadaşlar nasıl bir iş seçmeliyim"
    Öğrenci vizesiyle bir işte çalışmak yasal değil.

"Kendime evladiyelik bir laptop almak istiyorum pek bilgim yok yeni çıkıcak olan oyunları,proğramları hiç yoktan orta çözünürlükte açsın istiyorum
    bestbuy.ca
    ncix.ca

"Aile yanında kalacağım sanırım filipinliydi nasıl insalardır ne yer ne içerler :)"
    Filipinlilerden nefret ediyorum pisler ve yemekleri genelde güzel olmuyor. Kendilerine ayrı evde kalanlara ayrı yemek pişiriyorlar hatta. Homestay tam bir dert.

"Kanada insanının türklere bakış açısı nasıldır"
    Türk çok var ama eğer birinin kötü tecrübesi varsa sorun yaşaman muhtemel. Buradaki Türkleri sevmiyorum uzun dönem yaşayanları.

"1Alışverişin çok ucuz olduğunu duydum. ( thrift shop gibi yerler mevcutmudur acaba :) )"
    Yalan. Var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.