Şimdi Ara

Haftaya kadar telefon almam lazım kararsızım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Motorola razr: Çevremdekiler tarafından bu markadan soğutuldum aslında amacım bu telefonu almaktı

LG L9: Büyük ekran, ips panel, kötü fotoğraf kalitesi, kalitesiz arka kapak, güncelleme sıkıntısı

Xperia P: Fotoğraf kalitesi iyi fakat düşük amper bataryası ve sd kart girişi olmaması negatif yönleri

Bütçem 800-950 aslında en mantıklı xperia p gibi duruyor fakat yinede kararsızım. Fotoğraf kalitesi ve kullanım süresi benim için önemli.

Siz olsanız hangi telefonu neden tercih ederdiniz ?

• ekran büyüklüğü kişisel tercih olarak nitelendirilse de bence artık bu saatten sonra 4,7 inc altındaki telefon alınmaz ace2 kullanıcısı olarak söylüyorum bunu önceden böyle düşünmüyordum ama androide geçiş yaptıktan sonra anlıyosun akıllı telefon neden alınıyor internete girmek uygulamaları kullanmak için.. gidip bir arkadaşında varsa note 2 al incele ilk başta kocaman gibi geliyor insana 1 saat kullan ne kadar rahat olduğunu gerek klavye gerekse fotoğraflar internette gezinme olarak farkı anlıyorsun... o yüzden L9 mantıklı geliyor fiyatı da iyi ama dandik bi güncelleme bile beklememek lazım amiral gemilerine LG bile vermiyor güncelleme. Xperia P bataryası çok düşük motorolayı söylemiyorum bile... Bence L9 almalısın ben de telefon alırken şu özelliği bu özelliği diye çok kurcaladım ama önemli olan ekran boyutu ekran netliği ve batarya..
  • kullanm omru icin asla xperia p alma durmadan kullanmda 6-7 saat omru var eger ki cok kullanmam diyosan al..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000TL'ye yurt içi kayıtlı (TR garantili) Galaxy s3 bulabilirsin. (950'ye satan bile var) Senin yerinde olsam ve bu zaman aralığı içinde telefon almak istesem kesinlikle tercihim S3 den yana olurdu. Hiç değilse üst seviye bir cihaz almış olurdunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkant1 -- 15 Mart 2013; 15:26:08 >
  • s4ü beklyebılırsın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Raider

ekran büyüklüğü kişisel tercih olarak nitelendirilse de bence artık bu saatten sonra 4,7 inc altındaki telefon alınmaz ace2 kullanıcısı olarak söylüyorum bunu önceden böyle düşünmüyordum ama androide geçiş yaptıktan sonra anlıyosun akıllı telefon neden alınıyor internete girmek uygulamaları kullanmak için.. gidip bir arkadaşında varsa note 2 al incele ilk başta kocaman gibi geliyor insana 1 saat kullan ne kadar rahat olduğunu gerek klavye gerekse fotoğraflar internette gezinme olarak farkı anlıyorsun... o yüzden L9 mantıklı geliyor fiyatı da iyi ama dandik bi güncelleme bile beklememek lazım amiral gemilerine LG bile vermiyor güncelleme. Xperia P bataryası çok düşük motorolayı söylemiyorum bile... Bence L9 almalısın ben de telefon alırken şu özelliği bu özelliği diye çok kurcaladım ama önemli olan ekran boyutu ekran netliği ve batarya..

kesinlikle katılıyorum, 4,7 inc ve üstü olmalı,
    model çok ben de bakıyorum, sayfada ayrı bir başlıkta :)

l9'u inceledim, güzel telefon arka kapağın yanlardaki kıvrımı hoşuma gitmedi sadece, dümdüz kapak daha güzel duruyor..
    özellikleri de uygun, kamerasını iyi bulmuyorlarmış ama göreceli tabi bu tip saptamalar...

• xperia p kullaniyorum memnunum tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: .::ÇaĞLaR::.

xperia p kullaniyorum memnunum tavsiye ederim

Hocam şarjı 1.5 saat oyun 1 saat internetle tabiki wifi 3g açık olucak bu durumda ne kadar gider yada siz ne kadar süre kullanabiliyosunuz.
  • 1-guncelleme onemsızse htc sensation xe

2-ekranı kucuklugunu onemsemezsen xperia p

3-ekranı buyuk olsun dersen lg l9

ben olsam bunları secerdım

karar senın tabı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

quote:

Hocam şarjı 1.5 saat oyun 1 saat internetle tabiki wifi 3g açık olucak bu durumda ne kadar gider yada siz ne kadar süre kullanabiliyosunuz.

Günlük 2 saat internete giriyorum işe gidiş ve geliş esnasında , yarım saat telefon görüşmesi 100 e yakın mesaj , bütün gün bluetooth açık kalıyo smartwatch saatle birlikte kullandıgım için , gece yatarken %25 civarı filan kalıyor ,her gece şarja takıyorum.Oyunla pek aram olmadıgı için denemedim ne kadar gidecegini.
  • quote:

quote:

quote:

Günlük 2 saat internete giriyorum işe gidiş ve geliş esnasında , yarım saat telefon görüşmesi 100 e yakın mesaj , bütün gün bluetooth açık kalıyo smartwatch saatle birlikte kullandıgım için , gece yatarken %25 civarı filan kalıyor ,her gece şarja takıyorum.Oyunla pek aram olmadıgı için denemedim ne kadar gidecegini.

Yani senin ihtiyacını karşılıyo bu arada son sorumu soruyorum ve seni yorduysam özür dilerim.
    Jelibon güncellemesi geldimi yada gelicekmi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yani senin ihtiyacını karşılıyo bu arada son sorumu soruyorum ve seni yorduysam özür dilerim.
    Jelibon güncellemesi geldimi yada gelicekmi?

Fazlasıyla karşılıyor , özellikle tasarımı oldukça dikkat çekici telefonu bir gören bir daha bakıyor
    Yanılmıyorsam önümüzdeki ay yeni güncellemesini alacak telefon , xperia p nin ana konusu mevcut aklına takılan birşey olursa ana konusunda telefon hakkında herseyi bulabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: BernaGs2

1-guncelleme onemsızse htc sensation xe

karar senın tabı

Sensation XE tavsiye etmem. Bir önceki telefonumdu. Ekran teknolojisi falan çok geri. Dokunmatiğiyle lcd paneli arasında kocaman boşluk var ve çok rahatsız edici. Ekrana bastırınca dokunmatik panel lcd ye deydiği için arkada şekiller bile oluşuyor.
  • Wonder alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: furkant1

quote:

Orijinalden alıntı: BernaGs2

1-guncelleme onemsızse htc sensation xe

karar senın tabı

Sensation XE tavsiye etmem. Bir önceki telefonumdu. Ekran teknolojisi falan çok geri. Dokunmatiğiyle lcd paneli arasında kocaman boşluk var ve çok rahatsız edici. Ekrana bastırınca dokunmatik panel lcd ye deydiği için arkada şekiller bile oluşuyor.

benım de suankı telefonum ekran teknolojısı bu paraya alınacaklara kıyasla normal sankı

bosluk bende suan yok kullandıkca oluyor dıyorsan belkı dogrudur belkı garantı kapsamında degısılır sen oyle yaptın mı acaba

• Yukarıda denildiği gibi 2. el s3 bulabilirsiniz. Onların arasında daha önce kullandığım xperia p vr şarjı sıkıntılı.
  • Tam olarak bir hafta doldu
    Kusura bakmayın konuya giremedim ve henüz telefonda almadım. Bütçemi yükselttim dün gece Xperia S siparişi veriyordum son anda vaz geçtim.

Xperia S 1200, S3 1300lira (hepsiburada fiyatı)

Fotoğraf kalitesi, ekran büyüklüğü(en az 4"), bataryası benim için önemli ve daha uygun fiyatlı telefon bulamıyorum sadece konuşma yapmak için telefonda kullanan birisi değilim ve s3 şuan ağır basıyor.

Fiyatı düşer mi S3'ün beklemeli yada almalımıyım ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.