Şimdi Ara

Hafif Ticari Önerileriniz - Fiat Doblo - Renault Kango

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Son 1-2 aydır , şirket için sıfır olarak hafif ticari araç düşünüyorum , eş dosttan duyma az çok fikir sahibiyim fakat bu tarz araçların kullanıcılarının yorumlarını rica ediyorum.

Gündelik olarakta kullanılıcak gerektiği yerde ufak tefek malzeme taşıyabilicek olması şirket için cazip kılıyor. Fiyat karşılaştırmalarını az çok internetten bakarak yaptım , yakın tarihlerde fiyat teklifi alan arkadaşlarda bilgilendirirse memnun olurum.

Marka olarak takıntım yok , fakat en uygunu Fiat Doblo olarak gözüküyor , sonrasında Renault Kangoo bu iki araç ile ilgili yorum yapabilirmisiniz ?

Fiat servisleri , parça bakım masrafları olarak pahalı olduğunu biliyorum , Renault da durum nasıldır ? Arada ki fiyat farkı Renault için uzun vadede değermi bakım parça masraflarını düşünürsek ? İkisi arasında yaklaşık olarak fiyat farkı 4.000 TL civarı.

Fiat 1.3 motor u biliyorum Opel Astra kullanıcısı olduğumdan ötürü , 1.6 motor seçeneği nasıldır ? Fiat tercih edersem 1.6 almayı düşünüyorum çünkü.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Vw caddy der ve kaçar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MOVISTAR kullanıcısına yanıt
    Caddy güzel bir araç fakat kafamda ki rakam için biraz fazla durduğundan düşünülmesi zor :) Yine de teşekkür ederim yorumunuz için.
  • Rica ederim konfor sürüş bakımından daha iyi olduğu için dile getirmek istedim ama ben ikisi arasında kalsaydım kesinlikle doblo derdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOVISTAR -- 14 Aralık 2013; 0:18:34 >
  • Hocam Ford Connecte bakmanı tavsiye ederim
  • Connect Biraz yakar ama fazlasıyla sağlamdır...
    Bu iki seçenek içinde Doblo derim ama.
  • Doblo
  • İkisi arasından Doblo ama bu işin piri Connect'tir o da aklınızda bulunsun.

Daha küçüklerdeyse Fiorino 95HP çok iyidir şirkete de elemana da kazandırır.

• Vw Transporter
  • Banko tercihiniz FORD CONNECT olsun.. kardeşim 325.000 Km de 2003 Modelini sattı. Alan adam teşekkür telefonu açtı......Tertemiz saat gibi motoru sorunsuzdu. 2 defa enjektör 2 defa Turbo değişti..Başka masrafı yok..Sağlam kasalı yere basıyor ve sorunsuz araba......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 14 Aralık 2013; 12:54:08 >
  • Hocam bütçe yeterliyse Connect öneririm ama derseniz bu ikisi arasında olacak tartışmasız Doblo derim
  • Dacia dokker lodgy gibi araclar dusunun bence sonucta renault bazli ve ekonomikler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.