Şimdi Ara

hacettepeliler_grup 84

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hacettepeliler grup 84_ ölürüm hasretinle;

arkadaşlar ben iki üç haftadır çevirip çevirip bu şarkıyı dinliyorum.. rasgele bir sitede gördüm. bir hacettepe mezunu olarak şarkıyı merak edip indirdim.. dinledim, dinledim, bi daha dinledim ve hala da dinliyorum.. aynı yerde bir şarkı daha buldum, sezen aksunun masum değiliz'ini de söylemişler.. çocukların sesi çok güzel.. ama başka bişey bilmiyorum haklarında.. bilen ve dinleyen varsa yorumlarını yazabilirler mi!!!!...

dinlemeyenlere şiddetle tavsiye ederim..

• walla bu konuyu ben daha önceden açmıştım keşke biraz araştırma yapsaydın bende bunların albümü var istersen irtibata geç benle
  • quote:

Orijinalden alıntı: carisma_eko

walla bu konuyu ben daha önceden açmıştım keşke biraz araştırma yapsaydın bende bunların albümü var istersen irtibata geç benle
    İremin Hayalet Sevgilim adlı parçasındanmı bahsediyorsunuz.
  • ya arkadaşlar şu iremin hayalet sevgilm adlı parçasını hiçbiryerde bulamıym bana yardım edebilirmisnz???bana yollarmısınız??lütfen arkadaşlarla o şarkıya çok ihtiyacımız var.her yeri ardk bulamdk.ya nolur bi sevgili arkadşmz bulursa çok sevinirz..............PLEASE HELP ME!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: isis90

ya arkadaşlar şu iremin hayalet sevgilm adlı parçasını hiçbiryerde bulamıym bana yardım edebilirmisnz???bana yollarmısınız??lütfen arkadaşlarla o şarkıya çok ihtiyacımız var.her yeri ardk bulamdk.ya nolur bi sevgili arkadşmz bulursa çok sevinirz..............PLEASE HELP ME!!!
    karizmanihat iremin hayalet sevgilim adlı parçasından bahsetmiyoruz burada aslında.. ama madem isis90 sormuş, iremin şarkısı ben de var.. bana mail adresini atarsan sana atmayı denerim.. olmazsa başka yol deneriz..

• quote:

Orijinalden alıntı: carisma_eko

walla bu konuyu ben daha önceden açmıştım keşke biraz araştırma yapsaydın bende bunların albümü var istersen irtibata geç benle
    quote:

Orjinalden alıntı: carisma_eko

arkadaşım forumda biraz acemiyim de, o yüzden biraz da konuyu senin açtığının farkına varamadım..
    peki şimdi senle bağlantıya nasıl geçebilirim!!!..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sFRaLt

quote:

Orjinalden alıntı: carisma_eko

arkadaşım forumda biraz acemiyim de, o yüzden biraz da konuyu senin açtığının farkına varamadım..
    peki şimdi senle bağlantıya nasıl geçebilirim!!!..

Alıntıları Göster
    dinledm fena diil sözleri küsel [nakarat kısmını beendim sadece]

• quote:

Orijinalden alıntı: Roswell

dinledm fena diil sözleri küsel [nakarat kısmını beendim sadece]

Alıntıları Göster
    ben biliyorum bu sarkıyı cok süper sarkı nın sözleri süper ya.iremin sarkısı cok güzel ikisside güzel zarten ikiside aynı gruptan cıkmiş.yani bu gruptan ii iş cıkıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoJi

ben biliyorum bu sarkıyı cok süper sarkı nın sözleri süper ya.iremin sarkısı cok güzel ikisside güzel zarten ikiside aynı gruptan cıkmiş.yani bu gruptan ii iş cıkıyo

Alıntıları Göster
    süper bi şarkı bu bu ara bi de tuzruhunun - beklerimi tavsiye ederim o da çok iyi bi parça
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcsabri

süper bi şarkı bu bu ara bi de tuzruhunun - beklerimi tavsiye ederim o da çok iyi bi parça

Alıntıları Göster
    bulunca dinleyeceğim..
  • quote:

bulunca dinleyeceğim..

Alıntıları Göster
    nerdenm bulabilirim bu parcayı tuzruhunun-beklerimi ni nasıl bulabilirim lütfen yardımcı olun
  • quote:

nerdenm bulabilirim bu parcayı tuzruhunun-beklerimi ni nasıl bulabilirim lütfen yardımcı olun

Alıntıları Göster
    BİLMİYORUM GÖRDÜNÜZ MÜ AZ ÖNCE 84 ATV YE CIKTI.COK MUTLUYUM.GRUPTA DÖRT KİŞİLER.VE DEDİLERKİ HEPİMİZ SEVGİLİMİZDEN O GÜN AYRILDIK VE SOLİSTİ DEDİKİ BEN SEVGİLİMİ O GÜN BASKASIYLA GÖRDÜM.
    BİLMEM HATIRLIYOR MUSUNUZ SARKIDA GECİYODU BU SÖZ...

SEVDİĞİMİ BASKALARIYLA GÖRECEKSEM EĞER
    KÖR OLSUN BU GÖZLER GÖRMEYEYİM BİR DAHA...

İŞTE BOYLE DİYORDU.NEYSE BOYLECE HERKES TARAFINDAN TANIUNMIS OLDU.ASLINDA KISKANDIM CUNKU SİMDİ TANINACAK VE HERKESİN DİLİNDE OLACAK.OYSA TANINMASA SADECE BİZLERİN DİLİNDE OLURDU.BU TÜR SARKILARI KİMSEYLE PAYLASMAK İSTEMEM
    AMA YİNEDE ONLAR ADINA SEVİNDİM
    BU ARADA BATERİSTİ VE BİR GİTARİSTİ COK YAKIŞIKLIYDI

• quote:

BİLMİYORUM GÖRDÜNÜZ MÜ AZ ÖNCE 84 ATV YE CIKTI.COK MUTLUYUM.GRUPTA DÖRT KİŞİLER.VE DEDİLERKİ HEPİMİZ SEVGİLİMİZDEN O GÜN AYRILDIK VE SOLİSTİ DEDİKİ BEN SEVGİLİMİ O GÜN BASKASIYLA GÖRDÜM.
    BİLMEM HATIRLIYOR MUSUNUZ SARKIDA GECİYODU BU SÖZ...

KÖR OLSUN BU GÖZLER GÖRMEYEYİM BİR DAHA...

İŞTE BOYLE DİYORDU.NEYSE BOYLECE HERKES TARAFINDAN TANIUNMIS OLDU.ASLINDA KISKANDIM CUNKU SİMDİ TANINACAK VE HERKESİN DİLİNDE OLACAK.OYSA TANINMASA SADECE BİZLERİN DİLİNDE OLURDU.BU TÜR SARKILARI KİMSEYLE PAYLASMAK İSTEMEM
    AMA YİNEDE ONLAR ADINA SEVİNDİM
    BU ARADA BATERİSTİ VE BİR GİTARİSTİ COK YAKIŞIKLIYDI

Alıntıları Göster
    hadi ya şarkının alt yapısı ilginç olmuş.. dördü de aynı gün yalnız kalmış.. ya bi de itiraf etmek gerekirse biz arkadaşlarla dinlerken bunu en çok
    KÖR OLSUN BU GÖZLER GÖRMEYEYİM BİR DAHA... kısmını beğeniyorduk.. çocuk çok içten söylemiş, yani..

ama şarkı çok güzel, hak ediyor dinlenilmeyi bence.. onlara başarılar..

• quote:

hadi ya şarkının alt yapısı ilginç olmuş.. dördü de aynı gün yalnız kalmış.. ya bi de itiraf etmek gerekirse biz arkadaşlarla dinlerken bunu en çok
    KÖR OLSUN BU GÖZLER GÖRMEYEYİM BİR DAHA... kısmını beğeniyorduk.. çocuk çok içten söylemiş, yani..

ama şarkı çok güzel, hak ediyor dinlenilmeyi bence.. onlara başarılar..

Alıntıları Göster
    valla çok güsel bi şarkı sevdiğimi başkasıyla görmesin gözlerim çok kötü bişeydir.. insanın içi gider...Adamlar çok içten söyelmişler... harbi içleri gitmiş galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: megamen

valla çok güsel bi şarkı sevdiğimi başkasıyla görmesin gözlerim çok kötü bişeydir.. insanın içi gider...Adamlar çok içten söyelmişler... harbi içleri gitmiş galiba

Alıntıları Göster
    Arkadaslar herkese ii aksamlar diliorum ve yaklasık 1-2 saat önje izledigim StarTV ana haber bulteninde Grup84 u (hacettepeliler) Gördugumun ve grupla gusel biir ropörtaj yapıldıgının mujdesini vermek istiorum..Haberde bahsedilenler Ölurum Hasretinle adlı Sarkılarının internette dilden dile dolastıgı ve herkesce cok sevildigi yakındada kaset cıkacagı ve sarkının hikayesinden bahsediyorlar vallahi cok sevindim haKediyorlardı ..işallah istedigi yerlere gelirler en buyuk hayalleri 3000-5000 kişilik bir topluluga konser vermekmiş
    o gunleride gorurus işallah...Ben 2.5 aydır bu sarkının yayılması için cok urasıodum şimdi daha rahatlamıs hissettim kendimi...Simdi DESTEK olma zamanı...Sevenlerine duyurulur...
    MuRaT YeNeRsOy...mokoena

• quote:

Orijinalden alıntı: mokoena

Arkadaslar herkese ii aksamlar diliorum ve yaklasık 1-2 saat önje izledigim StarTV ana haber bulteninde Grup84 u (hacettepeliler) Gördugumun ve grupla gusel biir ropörtaj yapıldıgının mujdesini vermek istiorum..Haberde bahsedilenler Ölurum Hasretinle adlı Sarkılarının internette dilden dile dolastıgı ve herkesce cok sevildigi yakındada kaset cıkacagı ve sarkının hikayesinden bahsediyorlar vallahi cok sevindim haKediyorlardı ..işallah istedigi yerlere gelirler en buyuk hayalleri 3000-5000 kişilik bir topluluga konser vermekmiş
    o gunleride gorurus işallah...Ben 2.5 aydır bu sarkının yayılması için cok urasıodum şimdi daha rahatlamıs hissettim kendimi...Simdi DESTEK olma zamanı...Sevenlerine duyurulur...
    MuRaT YeNeRsOy...mokoena

Alıntıları Göster
    harbi çok iyi müzik yapıyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: osman1571

harbi çok iyi müzik yapıyorlar...

Alıntıları Göster
    ya iremde irem bunla ne alakası var bu topiğe bile karıştırdınız yok o kdr büyütckek bişey iğrenç bi sesi var zaten ayrıca hikayede yalan söyleyen kızı tanıyorum inanmayın ya herkes çıkmış bişey sallıyor zaten .başkasının parçası o ama başka bi kız söylüyor bu kdr basit. ölen kalanda yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerkara

ya iremde irem bunla ne alakası var bu topiğe bile karıştırdınız yok o kdr büyütckek bişey iğrenç bi sesi var zaten ayrıca hikayede yalan söyleyen kızı tanıyorum inanmayın ya herkes çıkmış bişey sallıyor zaten .başkasının parçası o ama başka bi kız söylüyor bu kdr basit. ölen kalanda yok

Alıntıları Göster
    yaa ben bulamadım bu saqrkıyı yaa sadece star tv de haberlerde dinledim ve gercekten cok güsel bi şarkıı
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteus

yaa ben bulamadım bu saqrkıyı yaa sadece star tv de haberlerde dinledim ve gercekten cok güsel bi şarkıı

Alıntıları Göster
    herkez konusuyo ama link veren yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: dortluk

herkez konusuyo ama link veren yok

Alıntıları Göster

arkadaşlar bu grubun ben diğer şarkılarını da buldum.. ya hepsi de çok güzel olmuş.. gerçekten de çocuklar hak ediyorlar.. bence o konser rüyalarının gerçekleşmesi çok uzak değil, gün ve gün hayranları artıyor..

link vermek doğru mudur bilmiyorum ama google da hacettepeliler grup 84 yazınca ilk çıkan adresten alabilirsiniz..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.