Şimdi Ara

H4 ampül seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracın üzerinde standart gelen ampüllerden sağ taraftaki 3.5 yıl sonra ruhunu teslim etti. Uzunlarda sıkıntı yok ama kısalar açıkken sağ far ölü gibi yanıyor. Uzunları yakıp apaçi gibi gidemem, anamı, bacımı severim benim çınlattığım gibi başkası da beni çınlatmasın :). Aramızdaki apachilere, sis farlarıyla gezenlere selam olsun.

27 bin km lik arkadaşlığımızın kaçta kaçı geceydi bilmem ama şimdi yeni 2 adet göz alıcam benim .rospuya :).

Biraz araştırma yaptım Nb unlimited, philips vision ultraydı sanırım bu iki far çok konuşuluyor.

Yol üzerinde aksesuarcıda photon h4 5000k vardı 60 lira. Ben philips kutulu vision serisinde karar kılmıştım.

Bu photon ürünlerini kullanan var mı arkadaşkar.

Mercek, çakma işler falan yok. Halojen mümkün olduğunca beyaz renge yakın, kulkanım ömrü çok kısa olmayan ampül tavsiyesi, kullanıcı yorumlarınıza ihtiyacım var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam arabanıza neden rospu diyorsunuz
  • https://www.youtube.com/watch?v=hVYCGaEldRM&t=6s

Bende extreme vision alacaktım fakat bu inceleme videosunu gördükten sonra vazgeçtim.Video sahibi forumdan biri.Alırsam ya osram alacağım ya da sanayide ki çokta pahalı olmayan her hangi bir ampül.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bnym97 -- 11 Mart 2017; 21:56:50 >
  • philips vision taktım
    pek fark yok gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bnym97 kullanıcısına yanıt
    Osramında ömrüyle ilgili şikayetler var :), en iyisi sıradan ampül sanırım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O extreme

visionlu vs ampulleri geç uzun ömürlü istiyorsan standart ampule devam

Performans ampüllerinin ömrü en en fazla 1 yıldır daha ötesi olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.