Şimdi Ara

Güz döneminde mezun olunabiliyor mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
14.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Anadolu Üniversitesi AÖF okuyorum.Son kalan 2 dersim vardı onları da bu güz dönemi ile verdim başka dersim kalmadı.Ama internet sitesinde hala MEZUN vs yazmıyor.Başlıkta da sorduğum gibi diploma yada geçiçi mezuniyet belgesini ne zaman alabilirim.Eğitim-öğretim yılının bitmesini mi beklemem gerekiyor? Konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim

• mezun olunuyor. ben de aynı durumdayım. 10 gün içinde hazır olur herhalde diplomalar.
  • şu an giriş yaptığım mezun durumunda görünüyorum. size de hayırlı olsun.
  • Ben 29 Eylül tarihli mezunum hocam. Her tarihte mezun olunabiliyor bildiğim kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LucidDream

şu an giriş yaptığım mezun durumunda görünüyorum. size de hayırlı olsun.
    Ben de şimdi baktım mezuniyet gözüküyor hocam hayırlı olsun hepimize.Diplomaları nerden alıcaz şubeye mi geliyor bir bilgin var mı ?
  • Boeing747 kullanıcısına yanıt
    telefonunuza mesaj gelecek diplomanız hazır diye aöf bürosundan alacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LucidDream

telefonunuza mesaj gelecek diplomanız hazır diye aöf bürosundan alacaksınız.
    Teşekkürler hocam
  • Merhaba. Kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum. AÖF Önlisans okuyorum. Genel ortalamam 2.60, kredim 121. Ama vermediğim 1 ders var onu vermeden mezun olabilir miyim? Çok araştırdım bulamadım. Şimdiden teşekkürler.

• Mezun olabilirsin ama FF not almamalısın. CD DD gibi not alıp ortalama ile geçebilirsin. Eger dersen FF alırsan onu geçene kadar mezun olmazsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.