Şimdi Ara

GÜVENLİK KARTI SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Öncelikle böyle bir forumda ilk niyet olarak kendi sorunumu halletmek için üye oldgum için hepinizden özur diliyorum.

dünya bankası destekli türkiye genelinde 1400 okula yaklaşık 30.000 pc dagıtıldı. bizim ve bir cok okulun kurulumunu ihaleyi alan probil şirketi yaptı.

bu bilgisayarlarda kurulu gelen ve uzerinde jounior sherrif marka güvenlik kartları mevcut. bu kartların türkce ara yüzünü yapan itek -itec.com.tr şirketi havaya ucmuş( şirket ucacgını bildginden olmalı başka bir telefon numarası vermiş ve telefona cıkan amcada kendisi öyle bir şirket yok siz kartları söküp dipfreze kurun diyor ) kart uzerindeki surum v8

asıl sorun bu kartların standart 12345678 şifresi bizim okullarda gecmmiyor. ve bilgisayarların antivirüs ve de otomatik günvelleştirmeleri acık oldgundan surekli sorun oluyor.

imaj dvd di içindeki karta ait klasörün içinde clear diye bir exe dosyası var oradan sileyim dedim ne sildgi belli nede silmedgi

aynı işlemi dos ortamında yapınca sildi :) ama bu sefer işletim sistemi uctu ::(
    kasaları acıp güvenlik kartlarını sökme yetkim olmasada söktüm. imaj dvd sinden geri yukleme de yapılmıyor

-- bir arkdaş bu işlemi raid nedir ne işe yarar ve iptali nasıldır ogrenirsen acak yapabilrsin dedi :( -Bide arkadaş oalcak :)---

bu 20 adet pc' yi kasayı acmadan nasıl normal şifreye getircegim

• Dostun Sanırım Sizde Vestel Marka PC Var Bunlara Çok Farklı Güvenlik Kartları Takıldı Piyasada Kart Yetişmediğinden Kendi Kartlarını Kendileri Yaptırdılar Tabiki Bu Sorunu Kartın Markasından Değil Bilgisayarın Markasına Bakarak Destek İste Sana Yardım Etmek Zorundalar Neyse
    Fikrimce Bilgisayar İlk Açılışında (ctrl+Home) Tuşlarına Basarak Güvenlik Kartına Erişiyorsan Ve Burada Standar Olan 12345678 Şifresini Giriyorsan Olmuyorsa yukarda Dediğim Gibi Ara Yardım İste Ama Benim Bulduğum Şifreleri Verim Sana 1:0000
    2 :5555
    Ben Birkaç Farklı Kartta Bunları Buldum Konu Dışı Ama İhaleyi Vestelin Nasıl Kazandığını Bir Devlet Bir Vestel Biliyor Napacaksın Devletin Kasası Nasıl boşalacak
  • sag olasın birader
    25 makina var ve 12345678 birindde kabul ediyor digerlerinde etmiyor

ihaleyi probil kazanmış ama makinaları vestel montajlamış. aradım adamalar sallıyorlar. göndrecekleri 25 yeni güvenlik kartı ile etiket ama yok makinaları bize gonder diyor sen sivastan koca sınıfı-25 makinayı kargo ile istanbula göndermedeki mantıga bakarmısın ya :(

marka belli güvenlik kartlarında hdd sherrif ama türkce v8 versiyonu yüklü arayüz olarak
  • Sayın Hocam,

MEB e 6 yıldır verdiğimiz sabırlı desteği sürdürmek anlamında yardımcı olmak isterim.

www.itec.com.tr adresindeki erişim bilgilerinden, 0 216 577 24 01 tel ile ulaşabilir, ya da gkonur@itec.com.tr adresine konu ile ilgili mail atarsanız. Size V8 versiyonu .exe dosyasını gönderelim, kartı yeniden kurun, yeniden şifre verin.

Avrupa Yatırım ve Dünya Bankası 3 yıl öncesinin projesi, muhtemelen sizden önce ya da siz farkında olmadan şifreleri değiştirilmiştir. Örn. öğrenciler firmamızı arayarak, Bil. Öğretmeni gibi, şifreleri ele geçirebiliyor.

Demişsiniz ki "bu kartların türkce ara yüzünü yapan itek -itec.com.tr şirketi havaya ucmuş( şirket ucacgını bildginden olmalı başka bir telefon numarası vermiş ve telefona cıkan amcada kendisi öyle bir şirket yok siz kartları söküp dipfreze kurun diyor )... firma aslan gibi yerinde de size deep freez i tavsiye eden amcayı tanımak isterim, gerçekten firmamız personeli mi diye, aradığınız ilgili tel. numarasını bildirebilir misiniz.

Firmamız harici belirttiğiniz firmalara (Probil, Vestel) da ayıp etmişsiniz.
    Gerçekten kamusal faydalarını bilseydiniz, bu söylediklerinizden mahçup olurdunuz.

Gökhan Konur

ITEC Bilgi Güv. Sis. San. Tic. Ltd. Şti.
    Inonu Mah. Ulusu Cad. Ruzgar Sok. 4/6 34750
    K.Bakkalkoy, Istanbul, TR
    tel +90 216 577 24 01
    fax +90 216 577 23 98
    cell +90 532 468 54 66

• konu eski ama;
    birileri cevap yazmış
    az önce bende tel +90 216 577 24 01 4 kez aradım am telefona bakan olmadı.

daha sonrawww.itec.com.tr adresine girerek iletişim kısmındaki formu yazıp gönder dediğimde maalesef onca yazdığım şey boşa gitti sayfa hata verdi ve ben acaba yanlışlıkmı yaptım diyerek tekrar yazdım ama yine olmadı sayfa hata verdi.

siz önce siteniz düzgün vaziyette çalıştırınız ve telefonlarınıza bakınız

3 yıl sonra bir forumdaki mesaja cevap vermişsiniz. demekki siz bu süre zarfında bile web sitenizi düzeltememişsiniz üstelik telefonlara bile bakmıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzo86 -- 12 Ocak 2009; 9:40:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.