Şimdi Ara

Güvenilir Bir alış veriş sitesi Tavsiye Edebilir misiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Dijital fotoğraf makinesi alabileceğim bir alış veriş sitesi tavsiye edebilir misiniz.

• www.hepsiburada.com ben oradan aldım çok düzgün çalışıyorlar. bazı ürünler stokta yok diyor onu da 2-3 güne kadar getiriyorlar.
  • hepsiburada, idefixe, vatan bilgisayar, weblebi ... en hızlısı vatan bilgisayar
  • www.koysepete.com

www.sanalmagaza.com

www.siberstore.com

www.hepsiburada.com

www.ekonomikticaret.com

hepsinden alışveriş yaptım hepsi güvenli

en ucuzu koysepete

ancak magazadan magazaya fiyat farkı olabilmekte değişik ürünlerde farklı magazalar avantajlı olmaktadır

• Dostumwww.siberstore.com de aradığım makine uygun fiyata var. Burası güvenilir ise alış verişi burdan yapacağım.
  • Arkadaşlar ben siberstore.com a sipariş verdim ancak Ufak bir hata yapmışım. Bu Siparişi iptal etmenin yolu var mı? ya da siparişi değiştirmenin yolu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gohan21

Arkadaşlar ben siberstore.com a sipariş verdim ancak Ufak bir hata yapmışım. Bu Siparişi iptal etmenin yolu var mı? ya da siparişi değiştirmenin yolu.

http://www.siberstore.com/musteri_hizmetleri.php?Store=979dc90a88488409d600630870c54fbc bu sayfaya bize ulaşın kısmından email at yada telefon var en altta Telefon : (0212) 223 53 52

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbomlu45 -- 28 Nisan 2007; 18:39:22 >
  • hepsi burada ve gittigidiyordan memnunum
  • quote:

Orjinalden alıntı: cimbomlu45

quote:

Orjinalden alıntı: gohan21

Arkadaşlar ben siberstore.com a sipariş verdim ancak Ufak bir hata yapmışım. Bu Siparişi iptal etmenin yolu var mı? ya da siparişi değiştirmenin yolu.

http://www.siberstore.com/musteri_hizmetleri.php?Store=979dc90a88488409d600630870c54fbc bu sayfaya bize ulaşın kısmından email at yada telefon var en altta Telefon : (0212) 223 53 52

Kardeş ödemeyi banka havalesi olarak seçtim. havale etmiyeceğim. mail attım şimdilik iptal ettirmek istiyorum. dedim :)

Sonra dan kıredi kartı ile alacağım. Umarım bir sorun çıkmaz.

• havalede sorun çıkması imkansız zaten sen istersen git kredi kartıyla bi daha sipariş ver sonuçta sen haveleyi yapmadan zaten ürün göndermezler sen boşuna canını sıkmışsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.