Şimdi Ara

Güvender aldığım güne lanet olsun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akşam akşam 60 tl bayıldım hepsini aldım yaprak testlerin türkçe aşırı basit tarih coğrafyada hatta felsefe bile ultra basit kapasitemmi yüksek bumu basit anlamadım her testten en az 1 yanlış çıkıyor bazen çıkmıyor. Soru kalıplarına göre değişiyor o. Sakın para vermeyin öve öve bitiremediler aldım pişman oldum bumu sözelde iyi dediğiniz güvender? Param boşa gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harleydavidson006 -- 3 Aralık 2015; 14:32:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• harleydavidson006 H kullanıcısına yanıt
    güvender türkçede basit. bunu kolaylıkla söyleyebilirim. artık soru kalıpları daha çok ve soruların zorluk seviyeleri arttı. güvender çok tercih edilen bir yayın değil artık ki denemelerde bile femden 20 30 net daha çok yaparsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayısalcı_girl

güvender türkçede basit. bunu kolaylıkla söyleyebilirim. artık soru kalıpları daha çok ve soruların zorluk seviyeleri arttı. güvender çok tercih edilen bir yayın değil artık ki denemelerde bile femden 20 30 net daha çok yaparsın.

Hocam hız testi diye bişey var içi paragraf dolu kapakta araba ibresi var o nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: harleydavidson006

quote:

Orijinalden alıntı: sayısalcı_girl

Hocam hız testi diye bişey var içi paragraf dolu kapakta araba ibresi var o nasıl?

aynısı bende de var. yayın denizi yayının adı.önerildiği için almıştım ilk konuyla ilgili bilgiler verip sonra sorular ilk 8li mini testler var. sonra 20li soruları olan hız testleri var. ama ben ilk kültürün yorumlu yorum paragrafı var bölüm bölüm onu çözüyorum. dediğin kitaba baktım gerçekten zorlayıcı soru var. geçen ygs gibi yoğun anlatımı olan soruları vardı ben beğendim her gün düzenli çözmek için yeterli.

• Kardeşim adam gibi türkçe çözmek istiyorsan ales ya da kpss soru bankası alacaksın. Çıkmış soruları çözeceksin. Geçen sene 2 km paragraf çözdük. Adam geldi sınavda 2 satırla beynimizi yaktı. Uzun paragraf okuma yeteneği değil anlama yeteneği istiyor adamlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.