Şimdi Ara

GÜRCİSTAN'A GİTMEK ÜZERE YOLA ÇIKACAĞIM TAVSİLERİNİZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumdaşlar 1-2 saate kadar Samsundan gürcistan'a gitmek üzere yola çıkmayı düşünüyorum.Gece boyu yolda olacağım bir tavsiyeleriniz varsa alabilirim.

Şimdiden herkeze iyi bayramlar.

• uykunuzu açacak müzikler dinleyin. yorgunsanız dinlenin. rutin bakımları yapın. lastiklere bakın. aksama birde haberlerde sizleri görmeyelim iyi yolculuklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: TartısmakmıIstıyon

uykunuzu açacak müzikler dinleyin. yorgunsanız dinlenin. rutin bakımları yapın. lastiklere bakın. aksama birde haberlerde sizleri görmeyelim iyi yolculuklar

Bugün bütün gün dinlendim.Müzikleri hazırladım.Araç daha 2 AylıkGiderken Benzin istasyonundada mazot'u fulleyip bir kaç tane enerji içeceği ve soğuk kahve alıcam.

• Arac nedir acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deorro4 kullanıcısına yanıt
    İmzamdaki araç
  • 1 parayı bozdururken girişteki gümrük bankasını tercih etmeyin petrolden bozdurun baya fark var aralarında
    2-mazotu ilk girişten al sonra içerilerde biraz daha uygun olmuyor
    girişteki petrolden sim kartıda al bide kontör al 2 si 10-15 tl oluyor galiba tr ile onla görüş
    3-emniyet kemerini kesinlikle sürekli tak çok dikkat ediliyor
    4-yollar neredeyse hep tek şerit dikkatli ol
    5-alkol ve sıgara alcaksan çok fazla alma gürcilerde sorun olmuyor ama türk gümrük sorun yarata bilir
    gece hayatı için gidiyorsan batumu tercih etme tiflis tarafına gidin aklıma gelenler bunlar sizin merak ettiyiniz olursa sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan555

quote:

Orijinalden alıntı: TartısmakmıIstıyon

uykunuzu açacak müzikler dinleyin. yorgunsanız dinlenin. rutin bakımları yapın. lastiklere bakın. aksama birde haberlerde sizleri görmeyelim iyi yolculuklar

Bugün bütün gün dinlendim.Müzikleri hazırladım.Araç daha 2 AylıkGiderken Benzin istasyonundada mazot'u fulleyip bir kaç tane enerji içeceği ve soğuk kahve alıcam.

mazotunuzu niye fulluyorsunu hocam deponun dibiyle girin gürciye buranın yarı fiyatına mazot

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.