Şimdi Ara

günde 1000 ytl kazanmak istermisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eğer taklit yapma yeteneğiniz iyiyse hayatınızın iş fırsatı önünüzde.nasıl bir işmi.anlatim.öncelikle malzemelerimiz bir tane eski elbise bir tane oyuncak bebek ve boş bir cami önü.yapmamız gerekende cami önünde oturmak bu yöntemle günde 1000 ytl den başlayarak yeteneğinize göre binlerce ytl kazanabilirsiniz........

şaka bir yanada dilencilikte iyi iş var heralde.dilencinin birinin üzerinde 170 bin ytl lik banka hesabı çıkmışç.benim 1 sene bir taraflarımı yırtarak kazanamadığım parayı adamlar bi haftada rahatça kazanıyorlar

• topunun allah belasını versin, sırf bu yüzden artık hiçbir dilencinin yüzüne bakmıyorum. oldu canım ben bütün ay 3 kuruş için eşşek gibi çalışıcam onlar yan gelip yatçaklar. topu gebersin gitsin, her türlü pislik zaten onlardan çıkıypr.
  • televizyonda gördüydüm. dilencinin birinin evinden bi çanta dolusu para çıkmıştı oha demiştim. şerefsizler. insanlar eşek gibi çalışsın onlar yan gelip yatsın. hepsi zengin puştların. haber özel göstermişti adanadan özel dilenci getirmişler fatihte bir eve doldurmuşlar hepsini filan otel gibi yapmışlar evi fln. biri kör taklidi yapıyordu sonra haber özel muhabiri niye dileniyorsun gel sana yardım edelim göz ameliyatı yaptıralım dediğinde git lan işine görüyorum ben demişti. topu şerefsiz bunların.

• quote:

Orjinalden alıntı: DarkSmiley

topunun allah belasını versin, sırf bu yüzden artık hiçbir dilencinin yüzüne bakmıyorum. oldu canım ben bütün ay 3 kuruş için eşşek gibi çalışıcam onlar yan gelip yatçaklar. topu gebersin gitsin, her türlü pislik zaten onlardan çıkıypr.

+desteq
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkSmiley

topunun allah belasını versin, sırf bu yüzden artık hiçbir dilencinin yüzüne bakmıyorum. oldu canım ben bütün ay 3 kuruş için eşşek gibi çalışıcam onlar yan gelip yatçaklar. topu gebersin gitsin, her türlü pislik zaten onlardan çıkıypr.

dediklerine aynen katılıyorum ama işte bu gibi insanlar yüzünden muhtaç olanla olmayanı ayırt edemiyoruz !
    ben daha çok engelli, kolu bacağı olmayanlara veriyorum allah kabul etsin nediyim ! oda benim başımın gözümün sadakası olsun !

• test

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 21 Ocak 2021; 22:57:14 >
  • beyler o 170 bin ytl değil yaff polis memuru yanlış okumuş. e nede olsa memur 3 rkam yanyana gorememıs adamhukumete!

170 ytllık emeklı maası mı sakat maasımı mı neymıs o
  • Bu dilenciler yüzüden gerçek ihtiyaç sahipleri mağdur oluyorlar..
  • banka hesabında olmasada yastık altında vardır 170 bin ytlsi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: = RaiKoNéN =

beyler o 170 bin ytl değil yaff polis memuru yanlış okumuş. e nede olsa memur 3 rkam yanyana gorememıs adamhukumete!

helal olsun yine lafı hükümete bağlamayı başardınız

• quote:

Orjinalden alıntı: tolga0624

quote:

Orjinalden alıntı: = RaiKoNéN =

beyler o 170 bin ytl değil yaff polis memuru yanlış okumuş. e nede olsa memur 3 rkam yanyana gorememıs adamhukumete!

helal olsun yine lafı hükümete bağlamayı başardınız

bunu yapmak heralde özel bir yetenek istiyor

• quote:

Orjinalden alıntı: readyornot

Bu dilenciler yüzüden gerçek ihtiyaç sahipleri mağdur oluyorlar..

gercek ihtiyac sahibi, gercek gariban açlıktan ölür ama dilenmez...
  • isterim vercen mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeliManyakAdam

isterim vercen mi ?

burda herkesin içindemi.ayıp olmazmı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.