Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.008
Cevap
62
Favori
730.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Whatsappi telefondan silip tekrar geri yukledigimizde engelledigimiz kisiler de tekrar engelli gozukuyor mu ? Rehberden silinen kisiler de dahil?
    Ayrica rehberde kayitli olmayan kisiler varsa karsi tarafin whatsapp listesinde whatsapp kullanmiyormus gibi gozukuyor mu yada engellenmis ve son gorulme kismi bos olarak gozukuyor mu? Boyle bir sey okumustum sanki daha evvel ama uyguygulama olarak yapildi mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iphone da duvar kağıtları siyah beyaz çıkıyo nasıl düzeliyo ??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • büyük bir sorunum var. Arkadaşlar kullandığım profil fotoğrafım bulank gözüküyor nasıl net yapacağım onu. Yardımcı olacaklar teşekkürler.

• herkese selam,

iphone 5 ios 7.1 kullanıyorum düne kadar last seen de hiç sıkıntı yaşamadım ama geeneral mobile discovery kullanan bir arkadaşla yazışırken onun last seen i bir anda kayboldu,listeden bir kaç kişininkine baktım ios andoid vb. kullanan,kimisinde vardı kimisinde yoktu,ben de herhangi bir ayar değiştirmedim ama benim last seen inimi de gören/göremeyenler varmış anlamadım gitti,yardımcı olabilecek biri var mı?
  • Kimse yok mu yaaa cevap verecek

• quote:

Orijinalden alıntı: hawana

herkese selam,

iphone 5 ios 7.1 kullanıyorum düne kadar last seen de hiç sıkıntı yaşamadım ama geeneral mobile discovery kullanan bir arkadaşla yazışırken onun last seen i bir anda kayboldu,listeden bir kaç kişininkine baktım ios andoid vb. kullanan,kimisinde vardı kimisinde yoktu,ben de herhangi bir ayar değiştirmedim ama benim last seen inimi de gören/göremeyenler varmış anlamadım gitti,yardımcı olabilecek biri var mı?

olay şu android cihazlara da artık last seen kapatma özelliği geldi o yüzden android kullanan arkadaşınız son görülmesini kapatmış ise otomatik olarak sizide göremez görenlerin ise son görülmesi açıktır zaten herhangi bir sorun yok yani rahatlıkla kullanmaya devam

• Whatsappta Engelledigim kisinin engelini kaldirdigimda engelliyken yazdigi mesajlari nasil gorebilirim ?

• Sanirim karsi taraf sizi rehberden sildiginde whatsappinizda yine o kisinin resmini gorebiliyorsunuz. Bu 1.5 2 ay onceki ozellik kalkmis sanirsam. Cunku resmi gozuken arkadaslara mesaj attigimda sen kimsin dediler bana

• Arkadaşlar kız arkadaşımda iphone 4s var bende xperia z var yazışırken bazen birşey yazmak için yeniden telefonu elime aldığımda yazdıkları yeni gelmiş oluyor. Aynısı onun tarafındada oluyor bunu mobil veri ve wifi ile kontrol ettim. arka plan verileri açık. bu konuda yardımınızı rica ederim.

• sohbet duvar kagidini ayarliyorum fotograf siyah beyaz gozukuyor,bunun nedeni nedir arkadaslar teli kapatip acinca duzeliyor

• arkadaşlar bluestacks ile whatsapp kullanıyorum pcmde.

seyahate çıkacağım ve laptopuma kurdum doğruladım fakat çoğu konuşmam laptopuma geçmedi toplu mesaj listelerimin yarısı yok.

appdata gibi dosyaları taşıyarak birebir geçiremezmiyim acaba whatssappımı laptopuma?
  • Sorunuma yardımcı olacak biri varsa sevinirim;

2012 yılında ücretsizken satın almıştım, temmuz 2013'e kadar kullandım bu süre içinde ödeme bilgisi alanında 'ömür boyu' yazıyordu. Sonra uygulamayı kaldırdım. Şimdi aynı telefon numaramla tekrar kullanmak için satın aldığım apple id ile yükledim ödeme alanında 1 yıl diyor. 2012 döneminde alanların ömür boyu olması gerek miyor mu? Numaramda aynı uygulamayı temmuzda kaldırmıştım ama sebep bu olmamalı. Bir fikri olan?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bi video geldi iphone 5 te kaydetmeye calısıyorum ama bu medya kaydedilemez diyor ne yapıcagımı sasırdım vıdeoyu nasıl kaydedebılırım

• Merhaba arkadaşlar CRYPT5 ile alakalı bir yol buldum . herkesin çok basitce kullanabileceği birşey bilmeniz gereken konu , Whatsapp database lerini hangi telden alıyorsanız onun Gmail account adresini bilmek.

https://github.com/andreas-mausch/whatsapp-viewer/releases

adresınden v.1.4 WhatsApp.Viewer.Zip i indirip
    çıkan dosyanın içine msgdatabase.db.crypt5 dosyasını atın ,
    Exeyi çalıştırıp File / Open ile Db. dosyayı gösterin .
    Sonra gmail adresını yazın
    numara bazında listeleniyor görüşmeler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRibLy* -- 6 Mayıs 2014; 12:44:41 >
  • Merhaba ben ıphone 4 kullanıyorum. Whatsappda arkadaşlarım durumlarını güncelliyor fakat onların durumları benim telefonda 1-2 gün sonra değişiyor. Çok sinir bozucu bi durum. Bir yolu varmı ? Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O6TOLGA95 -- 7 Mayıs 2014; 19:12:59 >
  • Android telefondan son gorulme tarihi nasil kapaniyor ? Yeni gelen guncellemelerle ne ozellikler geldi ?

• Bu smile lar ne zaman gelecek yahu

• M.U.Y. kullanıcısına yanıt
    Aynı problem bende de var. Ve artık deli etmeye başladı. Bende iPhone 5 var nişanlımda da S4 Mini var. Yazdıklarımız bazen geç ulaşıyor. İkimizde wifi ile bağlanıyoruz çok zaman. Hücresel veri ile de problem aynı.
    Var mı bu işin bir çözümü arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marikanwap

Aynı problem bende de var. Ve artık deli etmeye başladı. Bende iPhone 5 var nişanlımda da S4 Mini var. Yazdıklarımız bazen geç ulaşıyor. İkimizde wifi ile bağlanıyoruz çok zaman. Hücresel veri ile de problem aynı.

hattınız Türkcell ise bu tür sorunlar olabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

Orijinalden alıntı: marikanwap

hattınız Türkcell ise bu tür sorunlar olabiliyor

Her ikimiz Wifi ile bağlıyken de sorun aynı. Sırf bu yüzden Line kullanıyoruz. Daha bir kez bile teklemedi Line bu konuda.
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.