Şimdi Ara

Güncelleme ve format

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bilgisayarın C sürücüsünde bad sektör oluştu, yani işlem yaparken sesler gelmeye ve çok geç işlem yapmaya başladı. Format atarak, işletim sistemini D bölümüne yüklemeyi düşünüyorum.Fakat bu güncelleme işi canımı sıkıyor, yaklaşık 1 gün güncelleme ile geçiyor.Explorer 7, SP3, ve diğer programlar derken 1 gün geçiyor...

Sorum şu; acaba şimdiki güncel programları kaybetmeden veya onları başka bir yere aktararak, sonra D'ye kurduğumişletim sistemi ile birlikte çalışmasını sağlayabilmenin yolu nedir.Bu tür programları ücretsiz edinebilirmiyim ve düzgün çalışırmı??

• Çok basit olduğu için mi cevap alamadım acaba? Ufacık bir ipucu verirseniz, 1 gün boyunca güncelleme ile uğraşmak zorunda kalmayacağım...
  • C sürüsücünde bad sector oluştuğunu nereden biliyorsun?Öncelikle bunu sormak istedim.
    İkincisi,ie7 ve updatelerin içine entegre olduğu xp versiyonları mevcut internette onları indirerek direk herşeyiçinde kurulum yapabilirsin, senin sorduğun gibi olacağını sanmıyorum en fazla sistemini kurup ghostunu alabilirsin.
    Ama bütün güne katılmıyorum.Format ve güncelleştirmeler taş çatlasın 2 saat sürer.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.