Şimdi Ara

güncelleme hakkında bilgi istiyorum !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba forumdaslar bu gelicegi söylenen yeni güncelleme hakkında her yerde parca parca bilgiler var ama gerçekten bilgilendirme Yapabilecek arkadaşlar varsa ço
    k iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hd6850 -- 20 Ocak 2014; 22:36:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sayılı günler içinde geleceği. yeterli bir bilgi
  • eskiden güncelleme mi vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venezual -- 20 Ocak 2014; 22:55:21 >
  • Bilmiyorum anladigim kadarıyla hepimizin tek temenlisi bildirim isigi

• Bilgi paylasinca çoğalir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hd6850 -- 21 Ocak 2014; 0:20:31 >
  • Kamera flasi için güncelleme şarttı, ama çok geç kaldılar. Însan sırf flash için yapardı ama hala tık yok. Bu paraları hakediyorlar mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugraakkoc

quote:

Orijinalden alıntı: hd6850

Bilgi paylasinca çoğalir

Ben bir kac duyum aldım ama kusura bakmayın :)
    zaten az kaldı dayanın

Sika sika diş kalmadi kardeşim yarim saate bir güncelleme kontrol ediyorum

• @bugraakkoc biliyorum duyumlar aldım falan filan diyorsunda biliyorsan burdakilerle paylaş bi tarafından birşey eksilmiyor dimi ? normalde yorum pek yazmam ama bildiğini paylaşmıcaksan her yorumun altına duyum aldım biliyorum gibi ibarelerde bulunmucaksın sakla kendine o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kul tigin

@bugraakkoc biliyorum duyumlar aldım falan filan diyorsunda biliyorsan burdakilerle paylaş bi tarafından birşey eksilmiyor dimi ? normalde yorum pek yazmam ama bildiğini paylaşmıcaksan her yorumun altına duyum aldım biliyorum gibi ibarelerde bulunmucaksın sakla kendine o zaman.

Adam hakli beyler

• quote:

@bugraakkoc biliyorum duyumlar aldım falan filan diyorsunda biliyorsan burdakilerle paylaş bi tarafından birşey eksilmiyor dimi ? normalde yorum pek yazmam ama bildiğini paylaşmıcaksan her yorumun altına duyum aldım biliyorum gibi ibarelerde bulunmucaksın sakla kendine o zaman.

1-Her yorums oyle yazmıyorum
    2-Forumda daha once 2 konuda bildiklerimi yazdım sonrs kaldırdım
    Eger her gelen duyumu burada paylassaydım bir daha duyumun d si gelmezdi bana
    Daha once bır ıkı bilgi paylastım siz gormemissiniz
    Bundan sonrs zaten paylasmayı dusunmuyorum yoksa bana gelen duyumlarda gelmez bir daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugraakkoc -- 21 Ocak 2014; 0:49:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hd6850

Bilmiyorum anladigim kadarıyla hepimizin tek temenlisi bildirim isigi

+++++
  • quote:

Aynen sonuna kadar hak veriyorum her konuda varsin ama gereksiz yorum daha doğrusu binevi hava atma yada biliyorum benciler gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: venezual

eskiden güncelleme mi vardı

• Arkadaşlar durumun bencillik yada hava atmayla ilgisi yok. Onlar güvenip buğra'ya bilgi veriyorlar zaten herkes öğrensin diye düşünceler aralarından biri foruma üye olur açıklar herşeyi, buğra bazen birşeyler açıklıyor daha fazlasını yapmasını beklemeyin o yüzden.
    Bana bi güncelleme bildirimi gelmiş 6375'miş

• quote:

Orijinalden alıntı: TRozkan

Arkadaşlar durumun bencillik yada hava atmayla ilgisi yok. Onlar güvenip buğra'ya bilgi veriyorlar zaten herkes öğrensin diye düşünceler aralarından biri foruma üye olur açıklar herşeyi, buğra bazen birşeyler açıklıyor daha fazlasını yapmasını beklemeyin o yüzden.

Beni tek anlayan sizsiniz.
    Anlatamıyorum derdimi sanki gelipte ben biliyorum herdeyi diyip gidiyormusum gibi konusuyorlar ben burda kac uyeye ozel mesajla vs ufak bilgi verdim konudada yazmıstım bir ara

• quote:

Orijinalden alıntı: bugraakkoc

quote:

Orijinalden alıntı: TRozkan

Arkadaşlar durumun bencillik yada hava atmayla ilgisi yok. Onlar güvenip buğra'ya bilgi veriyorlar zaten herkes öğrensin diye düşünceler aralarından biri foruma üye olur açıklar herşeyi, buğra bazen birşeyler açıklıyor daha fazlasını yapmasını beklemeyin o yüzden.

Beni tek anlayan sizsiniz.
    Anlatamıyorum derdimi sanki gelipte ben biliyorum herdeyi diyip gidiyormusum gibi konusuyorlar ben burda kac uyeye ozel mesajla vs ufak bilgi verdim konudada yazmıstım bir ara

kardeşim boşver sen söylenenleri

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.