Şimdi Ara

Güncel KONTÖR fiyatları. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235
Cevap
0
Favori
218.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iş bankasının internet bankacılığı ile turkcell 25 kontör satın alıp 3 aylık süreyi uzatma şansım var mı?

bir de bugün turkcell tükkanının önünden geçerken gördüm 25 kontör 7tl ve 50 kontör 12tl ve 100 kontör 20 tl idi. sanırım bu fiyatlar 1'er tl pahalı di mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakikiVisco

iş bankasının internet bankacılığı ile turkcell 25 kontör satın alıp 3 aylık süreyi uzatma şansım var mı?

bir de bugün turkcell tükkanının önünden geçerken gördüm 25 kontör 7tl ve 50 kontör 12tl ve 100 kontör 20 tl idi. sanırım bu fiyatlar 1'er tl pahalı di mi?

Transfer olmayan ve direkt Turkcell kontör sisteminden yüklenen en az 25 kontör 3aylık aktif süreyi uzatır.
  • ne bu yaa :S 1oo kontörü 7 tl ye alıpta 8 olunca off nekadar zam gelmiş diyordum ama şimdi 8 e 25 kontor alınıyor anca
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakikiVisco

iş bankasının internet bankacılığı ile turkcell 25 kontör satın alıp 3 aylık süreyi uzatma şansım var mı?

İş bankasının internet bankacılıgından 25 kontor alma sanısımız var mı bıldıgım kadarıyla yoktu ama yenı mı degıstı?
  • aveadan her kontör alışımda zam geliyor
  • Turkcell bayisi 150 kontor 31 TL.
  • oof ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanx

Turkcell bayisi 150 kontor 31 TL.

150 kontör 30 tl değilmi ya demekki türkcel 1 nisanda kontör kalkacak ya bize 1 nisan gelmeden NİSAN 1 yapacak
  • Symbian S60 Npkia sahipleri, siz de artık wifi üzerinden skypee ile konuşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanbehcan -- 16 Mart 2010; 9:38:21 >
  • ben şimdi kendi hattımdan kontür yoollicam başk hatta 15 kontür nasıl yoollicam kaç yazıcam yanına gene 15 mi yoksa tl mi nasıl yapıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: nodlees

ben şimdi kendi hattımdan kontür yoollicam başk hatta 15 kontür nasıl yoollicam kaç yazıcam yanına gene 15 mi yoksa tl mi nasıl yapıcam

/>
  • 15 kontor bi kere gitmez 15 yazarsan 15 tl gider sizin tabirle 75 kontor eder.

1 tl yada 2 tl gondermek isterseniz numaranın yanına sadece 1 yada 2 yazın
  • 15 kontör 3 lira yapıyor.
  • Buradan daha ucuz parça kontör bulacağınızı düşünmüyorum

http://www.parcatlkontor.com/fiyatlistesi.asp?m=4&icerik=9
  • Kontor varken her şey ne güzeldi :)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.