Şimdi Ara

Gümrül ten kaçak ekran kartı gtx 980 :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçebilirmi sizce bi yerde okumuştum 70€ altı vergi vermiomuşsun küçük şeylere satışıyla konuşup dusuk faturalı yaptirsam gtx 980 anlamazlar dmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Anlarlar xrayden geçiyor

• kumar gibi =) sonuçları ne olur belirsiz.
  • :D

• cebine koysun :)
  • finlanf F kullanıcısına yanıt
    sürekli yurtdışından alışveriş yapan birisi olarak ekran kartı vb büyük ürünler şansın çok çok az.. iyisimi tam tutarı ile gümrük odeyip al yada TR den al..
  • ancak şu şekilde geçirirsin Mını Itx bir pc toplayıp sanki kendi kullandığın bilgisayar gibi gösterirsen olur yoksa öbür türlü tek ekran kartı sokamazsın :)

• Yine insanlar bilip bilmeden konuşmuş. Vergi faturaya göre alınır. Ürünün ne olduğuna göre değil. Ne yani black friday den almış olsan, ne dicekler bu 980 yine de vergi mi alıcaz... Fatura vergi sınırının altında kalırsa hiç bir sorun olmaz. Yalnızca fatura ile ürünün aynı olması lazım. Yani 980 alıp orada kıyafet faturası olmasın. Ancak satıcının bu şekilde düşük fatura kesiceğini sanmıyorum. Kendi vergi sistemleri, muhasebe hesapları var sonuçta.

• Satışıyla konuscam gerçek parasını vercem rica edicem sadece faturayı düşük kessin die

• yok öyle dünya. Adam ürünü tedarikciden atıyorum 500 dolara almış satarken faturada 50 dolara sattım diye mi gösterecek biraz mantıklı şeyler düşünün. Adamdan böyle bişey istersen bi tarafıyla güler sana.

fatura olursa çok kurcalamazlar bence.. ben kargoyla getirecen diye düşünmüştüm.. büyük ihtimal geçer sistem olarak kurup kendi sistemim diye geçirirsen quad sli yapıp 4 kartta getirirsin..
  • Çantana at getir kutusunu atıp, kim ne diyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinterLoot

Çantana at getir kutusunu atıp, kim ne diyecek.

DH ikinci elde satmaya kalkınca, Bizim DH mezarcıları - hem Yurt dışı, hem kutusu yok, diye burun kıvırıp, 3 te 1 fiyatına almaya çalışırlar
  • Kraaz kullanıcısına yanıt
    Hocam orası öyle, bende aynısını derim Kendisinin kullanacağını düşünüp öyle dedim.
  • Öyle birşey oluyor hocam araştırın istersiniz :) x fiyata aldığın birşeye satıcıya mesaj atıp y fiyat yaz dersen yazıyorlar
    Boşuna Macera arama , hele Çin sitelerinden GTX 980 almaya kalkma , Sona içi AMD dışı NVİDİA çıkar verdiğin paraya yazık olur.

Sen şunu önce şunu oku. Türkiye de isen, en sağlam öyle getirirsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_88912953/tm.htm

Yurt dışında isen, at çantana kutusu ile veya yanına al el bagajı diye. Ukrayna ya gidip geldikçe ben öyle getiriyorum. Kimsenin bir şey baktığı yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.