Şimdi Ara

GÜMRÜKTEKİ ARAÇLAR TASİŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
19.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR HİÇ GÜMRÜKTEN ARAÇ ALMIŞ OLAN VAR MI? TASİŞ DİYE Bİ YER VAR.YABANCI ARAÇLARI HASARLI HASARSIZ ŞEKİLDE İHALE İLE SATIYOR.YABANCI PLAKALI OLDUĞU İÇİN İHALE BİTTĞİ RAKAMDAN SONRA NE KADAR VERGİ ALIYORLAR? HİÇ ARABA ALMIŞ OLAN VAR MI VE VERGİ ORANLARINI BİLEN VARSA LÜTFEN YAZSIN.BEN HİÇ BİR ŞEY ANLAMADIM.www.tasis.gov.tr

• vergi oranı tam bire bir.yani 10000 ytl ye aldın trafiğe çıkarmak içim bir 10000ytl daha vereceksin.
    Benim arkadaş 96 audi almıştı.Aynı piyasa fiyatına mal oldu
  • Valla orda öyle yolsuzlıklar dönüyorki üç dört sefer arkadaşımız aldı onun sayesinde gördüm eğer orada arkan yoksa almayı düşünme derim.......
  • ama deli arabalar oluomuş orda bide daha ucuza alınabiliomuş
  • Arabaların genelde işe yarar para eden aksamı yürütülmüş oluyor.. Biz bir Jeep cherooke aldık üzerine reno karbüratörü takmışlar difransiyellerini yürütüp dandik çöp olmuş diff.. atmışlardı... Satış fiyatı ise %100 ile %130 la çarpacaksın.. Sonrada ekstra sürpriz masraflar çıkıyor zaten temiz ve güzel arabaları vatandaşa bırakmıyorlar bu işinde mafyasını oluşturmuşlar..
  • BENİM DAYIM O İŞİ YAPIYOR... ORADA HEPSİ BİRBİRİNİN ARKADAŞI FİLAN... İÇERDE ADAMIN OLMASI LAZIM... BAZILARININ MOTORU BİLE OLMUYOR...

İYİ ARABA İÇİN HABERCİN OLMALI... BİDE VERGİ ŞÖYLE OLUYOR...

ARABAYI 5 YTLYE ALDI İSEN 5 YTLDE VERGİ ÖDERSİN...

10 YTL ALDIYSAN 10 YTL AMA DAHA YÜKSEK FİYATLARDA VERGİDE ARTABİLİR. COGU ZAMAN 1/1 OLARAK ALABİLİRSİN... AMA ARABANIN ORADA KALIŞ ZAMANI FİLAN BAYAGI BİŞEY VAR... HESAPLAMAYLA BULUYORLAR... TASİŞ SAYFASINDA VAR FORMÜL...
  • arkadaslar oyle anlatınız gıbı degıl
    vergısı falan yok 1000 tl arabayı aldın dıyelım 250 tse belgesı
    120 ruhsat 120 muayene baskada bısıyok aracın masrafı extradır ben bu işi yapıorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bxturbo

arkadaslar oyle anlatınız gıbı degıl
    vergısı falan yok 1000 tl arabayı aldın dıyelım 250 tse belgesı
    120 ruhsat 120 muayene baskada bısıyok aracın masrafı extradır ben bu işi yapıorum

4 Yıllık konuyu hortlattığınızda; tabiki şimdiki ile fark olacaktır :)

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇUMRALI -- 24 Kasım 2010; 7:41:29 >
  • dostum daha detaylı bilgi verebilirmisin yarın ihaleye girecemde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.