Şimdi Ara

Gülmemek Ciddi Olmak İçin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
22.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ara ara oluyor böyle ciddi olunması gereken yerlerde gülesim geliyor ya da bişey anlatırken falanda oluyor. Çevreme bakıyorum çoğu kişidede oluyor sanırım şekilden şekile giriyorlar özellikte derslerde falan. Gülmeden ciddi konuşmak hakkında sizin taktikleriniz önerileriniz neler ?

• Dudağıın içini ısır ya da kendince bi taktik geliştir onu düşün
  • Banada lazım ya

Hocalar sinirlenip böyle öğüt verince hep gülesim geliyor . Müdür duyuru yaparken falan da

Askerde napıcam bilmiyorum komutan gelse kesin gülerim

Askerde çok dayak yerim ben
  • Ölümünü düşün .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kapıcizzet

Ölümünü düşün .
    Şuana kadar uyguladığım taktikler hep oydu kötü bişey düşünmek falan. Ama normal konuşmalardada ara ara oluyor karşıdakinin surat ifadelerine göre. Acaba başka yöntemler var mıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Banada lazım ya

Hocalar sinirlenip böyle öğüt verince hep gülesim geliyor . Müdür duyuru yaparken falan da

bana da çok oluyodu sonra gülceğim sırada aşağı bakıp dudaklarımı büzüştürmeye yani kendimi tutmaya başladım işe yarıyor nefesini tutmayı da unutma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şey sadece üye? -- 23 Kasım 2011; 22:00:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şey sadece üye?

bana da çok oluyodu sonra gülceğim sırada aşağı bakıp dudaklarımı büzüştürmeye yani kendimi tutmaya başladım işe yarıyor nefesini tutmayı da unutma

Alıntıları Göster
    geçen bayram namazında veletin tekini camiye getirmiş bi adam, çocuk imam merdivenine çıkarken bi düştü, gülmemek için kendimi öyle bir sıkmışım ki ruküya eğilirken osurmamla camiden kaçmam bir oldu

• Dışarıdan belli olmayacak şekilde içten yanaklarını ısır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: speech

geçen bayram namazında veletin tekini camiye getirmiş bi adam, çocuk imam merdivenine çıkarken bi düştü, gülmemek için kendimi öyle bir sıkmışım ki ruküya eğilirken osurmamla camiden kaçmam bir oldu

Alıntıları Göster
    Bende hep derslerde oluyor.Yanımda tam kafa arkadaş var.Derste bi kopuyoruz .Bide en öndeyiz.Hoca nasihat veriyor tam önümüzde.

Biz ucuyoruz hoca konusuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: akcanon

Bende hep derslerde oluyor.Yanımda tam kafa arkadaş var.Derste bi kopuyoruz .Bide en öndeyiz.Hoca nasihat veriyor tam önümüzde.

Biz ucuyoruz hoca konusuyor

Alıntıları Göster
    Ben nefesimi tutuyorum.Ama arkamı dönüp gülüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

Ben nefesimi tutuyorum.Ama arkamı dönüp gülüyorum

Alıntıları Göster
    Derste bendede oluyor yanımdaki arkadaşta benim gibi, hafif bi tebessüm etse hemen gömüyoruz kafaları
  • quote:

Orijinalden alıntı: şey sadece üye?

beyler bu eleman kız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

Banada lazım ya

sadece 30bin farkla dayaktan kurtulabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: E2

Ölümünü düşün .

Bunu yazıcaktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cn.gates

quote:

Orijinalden alıntı: E2

Ölümünü düşün .

Bunu yazıcaktım

Alıntıları Göster
    derste bazen gelen,herşeye gülme krizi yok mu hoca çakmasın diye acayip şekillere giriyoruz ama,hocanın anladığını biliyorum

Not : sakın nefes tutmayı denemeyin beyler.komik birşey aniden aklınıza gelip pukhhhh diye bi ses çıkarma ihtimaliniz var iyi güldüm akşam akşam aklıma geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SellYourSoul -- 23 Kasım 2011; 22:34:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: The Hobbit

quote:

Banada lazım ya

bedelli ise kastın zenginiz ama asla bedelli gitmem ve doğu çıkıcağınıda biliyorum :)

• quote:

quote:

quote:

Banada lazım ya

bedelli ise kastın zenginiz ama asla bedelli gitmem ve doğu çıkıcağınıda biliyorum :)

Alıntıları Göster
    9. sınıfta bir arkadaşla 2 ders aralıksız gülmüştük lan.

• quote:

quote:

quote:

Banada lazım ya

Alıntıları Göster
    dudaklarını ısır ve içinden çarpım tablosunu say ama akafanı tamamen tabloya yönelt

• biraz yasla alakali zamanla geciyor
  • quote:

Banada lazım ya

Bende öyleyim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.