Şimdi Ara

Guitar Hero Cafe (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
14.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Boletin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: protherm

quote:

Orijinalden alıntı: IcePath

avcılarda biyer vardı acaip güzel yalıtımlı, mahremiyetli falan... stüdyo gibi giriyodun... Onun dışında bakırköyde 2 yer var biri sınav dersanesinin karşısında kalıyo hemen biride(efe kafe) otobüslerin ardındaki sokakta..

hocam avcılardakinin yerini tarif edebilir misin ? gh oynamak için bakırköye gitmekten bıktık valla arkadaşlarla.

arkadaşım iyi akşamlar ben avcılardaki cafenin sahibiyim gerçek stüdyoda guitar hero keyfini yaşatıyoruz aşağıda vermiş olduğum linkten iletişim adreine bakabilirsin ve iddaa ediyorum Türkiyede bu işi bizim kadar profesyonel şekilde yapan yok

http://www.facebook.com/#!/pages/Istanbul-Turkey/Black-Game-and-Karaoke-Club/265013736982?ref=ts

Kesinlikle tavsiye ediyorum. İstanbul değil belki Türkiye'de en iyi Guitar Hero oynayabileceğiniz yerdir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

avcılarda biyer vardı acaip güzel yalıtımlı, mahremiyetli falan... stüdyo gibi giriyodun... Onun dışında bakırköyde 2 yer var biri sınav dersanesinin karşısında kalıyo hemen biride(efe kafe) otobüslerin ardındaki sokakta..

hocam avcılardakinin yerini tarif edebilir misin ? gh oynamak için bakırköye gitmekten bıktık valla arkadaşlarla.

arkadaşım iyi akşamlar ben avcılardaki cafenin sahibiyim gerçek stüdyoda guitar hero keyfini yaşatıyoruz aşağıda vermiş olduğum linkten iletişim adreine bakabilirsin ve iddaa ediyorum Türkiyede bu işi bizim kadar profesyonel şekilde yapan yok

http://www.facebook.com/#!/pages/Istanbul-Turkey/Black-Game-and-Karaoke-Club/265013736982?ref=ts

Fiyat öğrenebilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: EGercek

quote:

quote:

quote:

quote:

Fiyat öğrenebilir miyiz?

2 gitar var, 1 davul var, 1 de mikrofon var. Saati 15 TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lewolas

quote:

Orijinalden alıntı: farukyaz

Sırf Kadıköy'de 6 tane Guitar Hero oynanan yer biliyorum beşine gitmişliğim var hepsi güzel mekanlar

kabataslak adres verebilir misin kadıköydekiler için

1. Orange Ps3 Cafe. Şifa Hastanesi'ni veya Fdd dersanesini biliyorsan anlatmak kolay. Dersanenin hemen önünde ağaçlık bir yer ve cafeler falan var. İşte o cafelerin hemen yukarısındaki soldaki sokakta.
    2. Mosquito Ps3 Binası. Bu da, aşağıdan yukarı çıktığını varsayarsak, Final'den sonraki ilk sağ sokakta bulunuyor.
    3. Street Ps3 Cafe. Bu da yukarıdan aşağıya indiğini varsayarsak Final'den sonra ilk sol sokakata bulunuyor.
    4. Hollywood Ps3 Cafe. Burası da Rex Sineması veya ordaki Burger King'i biliyorsan hemen karşısında.
    5. İsmini bilmediğim bir yer var, o da Hollywood'un karşısında. Yani Rex'in ordaki Burger King'in hemen yanında.
    6. İsmini bilmediğim bir yer daha var. Burası da Rex'in sokağından aşağı inerken, sağ tarafta gitarcı-müzikçi ve o tarz bi cafe var gene. Oranın en üst katında.

• SİHİR GAME CLUB
    Sihir Kafe'de size sunulan bu eşsiz hizmeti kaçırmayın...
    İster Karaoke ister Guitar Hero isterseniz Filminizi getirip dostlarınızla vip odalar eşliğinde izleyebilirsiniz karaoke guitar hero ve film keyfi vip özel odalardadır bunun haricinde geniş salonumuzla size ps3 keyfi sunmaktayız nostalji köşemizde muhteşem ateri sevenlerini bekliyor....bunun haricinde her ay sonu düzenlemekte olduğumuz çeşitli turnuvalar ödülleriyle sahiplerine kavuşmak istiyor.
    özel vip odalarda eşsiz hizmeti ve bu keyfi kaçırmamanız gerekiyor
    rezervasyon ve bilgi için:02163366914
    veya 05354086486 - 05382209073
    Caferağa Mah. Sakızgülü Sok. Taranto Apt. No:7
    Kat:3 KADIKÖY
  • Yer
    DOĞANCILAR CAD. NO:14, 34672 Üsküdar, Turkey
    Hakkında
    TÜRKİYENİN EN BÜYÜK PLAYSTATİON EVİ REZERVASYON:0216-391-21-21 GSM:0533-388-12-61 PS3: 4TL, PS3 3D VİP ODA: 10 TL, GUITAR HERO VIP ODA: 10 TL.
    Açıklama
    7 KATLI MEKANDA PS3,MOVE,XBOX 360,KINECT,Wİİ KONSOLLARINDA FARKLI EĞLENCELER İLE DOPDOLU VIP SALONLARI SADECE SENİN İÇİN TASARLANDI. 3D DEV EKRANLARDA, ÖZEL SES SİSTEMLERİ İLE FARKLI BİR DÜNYANIN İÇİNDE İSTER 3D OYUN OYNAMANIN KEYFİNİ ÇIKAR, İSTER SANA ÖZEL 3D SİNEMA KEYFİNİ YAŞA...
    Park Yeri
    Park Yeri
    Vale
    E-posta
    teknoplay@hotmail.com.tr
    Telefon
    0216-391-21-21 Gsm: 0533-388-12-61
    İnternet Sitesi
    http://www.teknoplay.com

Guitar Hero Cafe

• Kadıköy Şifa hastanesinin etrafı gh kafe dolu Anadolu yakasında oturuyorsan eğer.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lewolas

quote:

Sırf Kadıköy'de 6 tane Guitar Hero oynanan yer biliyorum beşine gitmişliğim var hepsi güzel mekanlar

kabataslak adres verebilir misin kadıköydekiler için

1. Orange Ps3 Cafe. Şifa Hastanesi'ni veya Fdd dersanesini biliyorsan anlatmak kolay. Dersanenin hemen önünde ağaçlık bir yer ve cafeler falan var. İşte o cafelerin hemen yukarısındaki soldaki sokakta.
    2. Mosquito Ps3 Binası. Bu da, aşağıdan yukarı çıktığını varsayarsak, Final'den sonraki ilk sağ sokakta bulunuyor.
    3. Street Ps3 Cafe. Bu da yukarıdan aşağıya indiğini varsayarsak Final'den sonra ilk sol sokakata bulunuyor.
    4. Hollywood Ps3 Cafe. Burası da Rex Sineması veya ordaki Burger King'i biliyorsan hemen karşısında.
    5. İsmini bilmediğim bir yer var, o da Hollywood'un karşısında. Yani Rex'in ordaki Burger King'in hemen yanında.
    6. İsmini bilmediğim bir yer daha var. Burası da Rex'in sokağından aşağı inerken, sağ tarafta gitarcı-müzikçi ve o tarz bi cafe var gene. Oranın en üst katında.

kadıköyde teknoplaye gidiyorum saati 15 lira acaba bu dediğin yerlerdeki fiyatlar nasıl ?

• Bakırköy de tren istasyonundan azıcık ilerleyince efe kafe var saati 10 lira ses yalıtımı falan var çoh güzel biz gidiyoz hep
  • quote:

Orijinalden alıntı: isim bul bana

quote:

Orijinalden alıntı: virtue61

quote:

Orijinalden alıntı: isim bul bana

quote:

Orijinalden alıntı: virtue61

bakırköyde istanbul caddesinde kültür dersanesinin sokağından girince magic cafe var orada projeksiyonla yansıtıyorlar öyle oynuyorsun

gitarı falan olsun da

e var tabi yani klavyeyle oynamıyosun orda

sağolasın

beşiktaş teknoplay ve envai çeşit ps cafelerde var

• quote:

Orijinalden alıntı: mertozden

kadıköyde teknoplaye gidiyorum saati 15 lira acaba bu dediğin yerlerdeki fiyatlar nasıl ?

Orange 10, diğerleri iki kişi 10 üç kişi 15 şeklinde bazısı direk 15e çıkarmış bile olabilir
  • Ankarada bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogancan-gs-

Bursa'da var mı?

görüklede var
  • Sene olmuş 2011, hala Guitar Hero için mekan soruluyor diyecektim ki eski konuymuş. İzmit'te oturuyorum, ben bile söylerim İstanbul'da gidilecek yer, iki yakada da hemde
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.