Şimdi Ara

Guitar Hero 3 : Legends of Rock > ekran kartım yettiği halde hata !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sanal sürücüye yerleştirdim, yasu, crack onlarıda yaptım. Önce kendi 128 mb'lık bilgisayarımda denedim hata verdi sonra diğer 384 mb lık pc de denedim yine aynı hata. Nedir nasıl çözülür bu hata çıldırıcam.
     Guitar Hero 3 : Legends of Rock > ekran kartım yettiği halde hata !

• ekran karti alarak cozebilirsiniz. onboard ekran kartlari bu tip oyunlari kaldirmak icin tasarlanmamistir. ( eski model kartlardan bahsediyorum tabi ki)
  • quote:

Orijinalden alıntı: exeter

ekran karti alarak cozebilirsiniz. onboard ekran kartlari bu tip oyunlari kaldirmak icin tasarlanmamistir. ( eski model kartlardan bahsediyorum tabi ki)

Minimum 128 tavsiye edilen 256 ama hocam ?
  • minimum 128mb pixel sheader ozelligi olan kartlar tavsiye edilir. sizin kartiniz var mi? sitesine gidip baktiginizda neden sadece ati veya nvidia gorebiliyorsunuzda intel goremiyorsunuz. bu isleri mb olarak dusunmeyin teknoloji olarak dusunun. galonlarca suyun sonduremeyecegi yangini bi ufak yangin tupu sondurebilir... 20-30 ytl ye alacaginiz 2. el bir kart sizi cozume ulastirabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Din Djarin -- 17 Mayıs 2010; 17:53:24 >
  • quote:

minimum 128mb pixel sheader ozelligi olan kartlar tavsiye edilir. sizin kartiniz var mi? sitesine gidip baktiginizda neden sadece ati veya nvidia gorebiliyorsunuzda intel goremiyorsunuz. bu isleri mb olarak dusunmeyin teknoloji olarak dusunun. galonlarca suyun sonduremeyecegi yangini bi ufak yangin tupu sondurebilir... 20-30 ytl ye alacaginiz 2. el bir kart sizi cozume ulastirabilir.

kendi pc ati, neyse çok hocam çok çok teşekkür ederim..
  • Kendi nasil ati. ben sizin gorev cubugunuzda neden intel in onboard grafik karti programini goruyorum o zaman???
  • quote:

Kendi nasil ati. ben sizin gorev cubugunuzda neden intel in onboard grafik karti programini goruyorum o zaman???

O oyunu kurmuş olduğum diğer pc
  • PC MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:

Operating System: Windows XP SP2, Windows Vista
    CPU Processor: Intel Pentium D (Dual Core) 2.8GHZ or AMD Athlon 64 3500+
    Memory: XP - 1 GB RAM, Vista – 2GB RAM
    Hard Disk Space: 5.1 GB + 1GB Swap File
    Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card
    Video Card: 3D Hardware Accelerator Card Required – 100% DirectX 9.0c compatible 128 MB Video Memory
    Video Card (ATI): Radeon X800
    Video Card (Nvidia): Geforce 7600
    Media Required: 4X DVD-ROM drive
    Windows XP/Vista compatible mouse and keyboard with latest drivers
    Guitar Hero 3 Official PC Guitar Controller

bunlar bilgisayarinizin o oyunu oynamasi icin gerekli ozellikler... minimum olarak.
    bu ozellikleri saglamiyorsa zaten hic ugrasmaniza gerek yok.
  • quote:

PC MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:

Operating System: Windows XP SP2, Windows Vista
    CPU Processor: Intel Pentium D (Dual Core) 2.8GHZ or AMD Athlon 64 3500+
    Memory: XP - 1 GB RAM, Vista � 2GB RAM
    Hard Disk Space: 5.1 GB + 1GB Swap File
    Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card
    Video Card: 3D Hardware Accelerator Card Required � 100% DirectX 9.0c compatible 128 MB Video Memory
    Video Card (ATI): Radeon X800
    Video Card (Nvidia): Geforce 7600
    Media Required: 4X DVD-ROM drive
    Windows XP/Vista compatible mouse and keyboard with latest drivers
    Guitar Hero 3 Official PC Guitar Controller

bunlar bilgisayarinizin o oyunu oynamasi icin gerekli ozellikler... minimum olarak.
    bu ozellikleri saglamiyorsa zaten hic ugrasmaniza gerek yok.

Tamamiyle sağlıyo ama gelelimki bu hatayı veriyo..

• Hocam ekran kartlariniz nedir sagliyor diyorsunuz???
  •  Guitar Hero 3 : Legends of Rock > ekran kartım yettiği halde hata !
  • Hocam sanirim saka yaptiniz. 9200 ne kadar eski bir kart. dx9 destekler ayrı konu ama o oyun min olarak x800 destekler ki 9200 un en ust seviyesinin bile (9800xt) 2 kati performans verebilen bir kart olan x800 istenmis. yani bir ust jenerasyonun en ust seviye karti miminum. ati diyosunuz ama kartin kac mb oldugu onemli degil. destekledigi teknoloji onemli. ekran kartiniz degismeden o oyunu oynamaniz cok cok zor hatta imkanlar dahilinde degil.
  • En düşük Çift çekirdek demiş 128 AGP ekran kartı çift çekirdeklere uyarak mı tasarlandı daha duymadım. AGP Ekran kartları uyuyor mu Çift çekirdeklere?

Saygılar
  • agp kart ile cift cekirdegin ne alakasi var. piyasada agp li cift cekirdek anakart cok rahat bulunabilir. a8v ornegi gibi yada p5pe-vm gibi. (hem amd hem intel verdim ki hata olmasin)
  • AGP Ekran kartı üreti mi ne zamandı? İşlemciyi yeni aldıysa AGP Ekran kartının ne mantığı var? 128 Hemde?
  • agp uretimi hala devam etmekte. 4650 agp kart olduguna gore... 2006 yilina kadar agp anakart bulmak normaldi. dual core ile agp yi bagdastiramadim ben hala.. biri islemci biri grafik birim. agp li dual core anakart bulunabiliyor
    ki kaldi ki oyun gereksinimlerinde intel icin dual core deniyor amd icin 3500+ ve ustude kabul gorebiliyor. 128agp kart dediginizde cok anlamsiz. 128mb lik mx440 ile 128mb lik 6200 ayni mi? arkadas islemciyi yeni aldim demis mi?

Arkadasin bilgisayardan parcalardan anlamadigi belli. sizinde bu islerde yeni oldugunuz.
  • Arkadaş işlemci model marka söylerse sevinirim.Herkes aydınlanır.Agp üretimi bitti sanıyordum kontrol ettiğimde 3-4 ürün olduğunu gördüm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.