Şimdi Ara

Guild wars baslamak istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar guild wars baslamak istiyorum guild wars alicam ama eskisehirde fazla yeryok uygun bir site söylermisiniz bide guild wars sırayla almayı düsünüyorum ve hangisini basta almam gerekiyo bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redhard -- 23 Ekim 2010; 1:21:42 >

• guild warsin suanda 4 paketi var sirasiyla
    1 propheices
    2 factions
    3 nightfall
    4 eye of the north ( bu paket 1. paketin devami yani ek pakettir ayrica gw 2 ye gecis paketidir)
    oyun Turkiyede sadece D & R magazalarinda ve internet sitesinde satiliyor bunun disinda oyunu kendi sitesinden yani yurt dısı uzerınden satin alabilirsiniz...oyunun hikayesini anlayabilmek icin ilk paket tavsiye olunur ama isterseniz diger paketlerinde farkli lezzetleri var karar size kalmis...
  • quote:

Orijinalden alıntı: einherjer

guild warsin suanda 4 paketi var sirasiyla
    1 propheices
    2 factions
    3 nightfall
    4 eye of the north ( bu paket 1. paketin devami yani ek pakettir ayrica gw 2 ye gecis paketidir)
    oyun Turkiyede sadece D & R magazalarinda ve internet sitesinde satiliyor bunun disinda oyunu kendi sitesinden yani yurt dısı uzerınden satin alabilirsiniz...oyunun hikayesini anlayabilmek icin ilk paket tavsiye olunur ama isterseniz diger paketlerinde farkli lezzetleri var karar size kalmis...

ek paketi nasıl geçis anlamdım ek paketini alırsanak guild wars 2 almısmı sayılcaz
  • eger gw ye yeni baslayacaksaniz ve gw 2 den baslamayi dusunuyosaniz direk paketi alabilirisiniz yok ama onceden de gw oynuyosaniz eye of the north denilen ek paketi almanizda fayda var cunku toplam 4 pakette kullandiginiz silah hero armorlari sahsiniza ait bir muze var oraya koyuyorsunuz burda birikenler icin gw 2 ye gittiginizde muzedeki yaklasık obje sayisi kadar hediye kazaniyosunuz eye of the north iste bu yuzden daha onceden gw oynayanlarin gecis paketi olacak...tekrar ediyorum ilk baslayanlar gw 2 oynamak icin extra bi pakete daha ihtiyaciniz yok....
  • quote:

eger gw ye yeni baslayacaksaniz ve gw 2 den baslamayi dusunuyosaniz direk paketi alabilirisiniz yok ama onceden de gw oynuyosaniz eye of the north denilen ek paketi almanizda fayda var cunku toplam 4 pakette kullandiginiz silah hero armorlari sahsiniza ait bir muze var oraya koyuyorsunuz burda birikenler icin gw 2 ye gittiginizde muzedeki yaklasık obje sayisi kadar hediye kazaniyosunuz eye of the north iste bu yuzden daha onceden gw oynayanlarin gecis paketi olacak...tekrar ediyorum ilk baslayanlar gw 2 oynamak icin extra bi pakete daha ihtiyaciniz yok....

bilgi için çok tesekkür ederim ben bütün seriyi almaya niyetliyim guild war 2 alıcam ama 4 paketi sırayla oynadıktan sonra almayı düsünüyorum zannedersem daha cıkmadı 2 incisi zaten fiyatları nekadar bir bilginiz varmı aceba cd key almayı ıstemiyorum kutulu istiyorum

• gamesultan dan alın arkadaşlar 3 paket 31 tl
  • quote:

eger gw ye yeni baslayacaksaniz ve gw 2 den baslamayi dusunuyosaniz direk paketi alabilirisiniz yok ama onceden de gw oynuyosaniz eye of the north denilen ek paketi almanizda fayda var cunku toplam 4 pakette kullandiginiz silah hero armorlari sahsiniza ait bir muze var oraya koyuyorsunuz burda birikenler icin gw 2 ye gittiginizde muzedeki yaklasık obje sayisi kadar hediye kazaniyosunuz eye of the north iste bu yuzden daha onceden gw oynayanlarin gecis paketi olacak...tekrar ediyorum ilk baslayanlar gw 2 oynamak icin extra bi pakete daha ihtiyaciniz yok....

GW2 ayri bir oyun olarak ve hikayenin ilerki zamanında yer alacak diye biliyordum ben peki burada dediğiniz olay için bir kaynak varmi yani eye of the north oyununu alırsak şimdiden pre order olarak GW2 yi almış mı oluyoruz. GW2 çıkınca ücret ödemiyormuyuz doğrumu anlamışım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realturk -- 23 Kasım 2010; 2:26:20 >

• gw 2 cok ayri bir paket buraya kadar sorun yok dogru anlamissin
    eye of the north alinca gw2 almis olmuyosun
    eotn te ki hall of monuments yani muzeye koydugunuz hersey size gw 2 de belirlenmis hediyeler olarak karsiniza cikacak yani ornegin silah koydunuz bu size gw2 de kalkan vb olarak karsiniza cikacak
    son soruya gelince gw2 parali bir oyun degil hıc bır ucret odemeyeceksiniz sadece paketi satin alcaksiniz bu konu defalarca da yazildi
    kaynak icin gw wiki ve gw2 sitelerini inceleyin orada hersey yaziyor...
  • Yok ücretsiz olarak oynanacağını biliyorum b2p sistemi ile, ancak benim orada sorduğum Eye of the north paketi dahil alirsak, Guildwars 2 yi almis gibi GW2 çıktığında ücretsiz olarak sahip olacağımız anlamıyla okumuştum yazıyı öyle değilmiş. :) Peki teşekkür ederim beklemeye devam ^^
  • arkadaşlar ben guildwarsı indirdim şimdi fakat üyelik nerden alacam kendi sitesinden registeri bulamadım
  • ya arkadaşlar registeri bulamadımwww.guildwars.com adresine giriorum yok birisi bana nerden üyelik alındığını söylermi yoksa bu oyun paralımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: qualified
    ya arkadaşlar registeri bulamadımwww.guildwars.com adresine giriorum yok birisi bana nerden üyelik alındığını söylermi yoksa bu oyun paralımı

Guild Wars ücretli bir oyundur. Ama ödeme sistemi alışılmışın aksine aylık ödeme sistemine dayanmaz. Sadece hesap alımı için ücret ödersin, oyun senden daha ücret talep etmez. Oyunun 1'i ek paket olmak üzere toplam 4 tane paketi vardır. Bunlardan ek paket olanı hariç dilediğin oyunla başlayabilirsin. Eğer başlamaya kararlıysan bana bir PM at. Hesap oluşturmana yardımcı olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: qualified

ya arkadaşlar registeri bulamadımwww.guildwars.com adresine giriorum yok birisi bana nerden üyelik alındığını söylermi yoksa bu oyun paralımı

siteden indiridgin ya eccountunu paket degil net uzerinden satin alanlarin indirme yaptigi yada demo sunu oynayabilmek icin indirdigin linktir bu sekilde oyuna kaydolamazsin gw store gamesultan yada d n r a gidip oyunu satin alman gerekli...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.