Şimdi Ara

[b]GÜÇLÜ REPEATER ARIYRUM[/b]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gerizekalı superonline cılnar ben evde yokken gelip modemi çamaşır odasına kurmuşlar ve malesef şimdi modem arka odalara sinyal gönderemiyor. 3 duvar ötede desktop var. Bir tane tp-link usb adaptör adlım. Çok şükür giriyorum internete ama ancak 2 bar çekim alabiliyorum. O yüzden evin ortasına koymak için Çok sağlam bir repeater arıyorum.

Önerisi olan var mı? Bu arada bütçeyi çok zorlamayacak birşey olmalı.

Teşekkürler

• şu ana kadar 3 repeater kullandım.edimax,zyxel ve asus ..ama gerçek anlamda repeater diyebeleceğim kullanımı ve kurulumu rahat olan asus .. boyutu küçük ve çok iyi çekiyor.tek kusuru benim için değil 54 mbps hem g hem n modemlerle uyumlu hiç sorun yaşamadım 3 aydır.fiyatıda orta ama değer aşağıdaki linkten incelemeni öneririm

asus wl-330ge

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safex -- 4 Kasım 2011; 23:01:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsulhan

Arkadaşlar merhaba,

Gerizekalı superonline cılnar ben evde yokken gelip modemi çamaşır odasına kurmuşlar ve malesef şimdi modem arka odalara sinyal gönderemiyor. 3 duvar ötede desktop var. Bir tane tp-link usb adaptör adlım. Çok şükür giriyorum internete ama ancak 2 bar çekim alabiliyorum. O yüzden evin ortasına koymak için Çok sağlam bir repeater arıyorum.

Teşekkürler

repeater tavsiye etmem hangi cihazı kullanırsan kullan hızın yarı yarıya düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkanizmit

quote:

Orijinalden alıntı: tsulhan

Arkadaşlar merhaba,

Teşekkürler

repeater tavsiye etmem hangi cihazı kullanırsan kullan hızın yarı yarıya düşer.

Arkadaşım Ev için Repedar alcaksan Acess point en güzel Tp Link 5110G al repedar olarak kulanırsın yarıyarıya düşerse Köprüleme yaparsın dahada olmadı 10/100 swichine direk bağla aynı odandan daha verimli olur forma bak araştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasta32 -- 17 Kasım 2011; 22:07:25 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.