Şimdi Ara

Güç kaynağı hakkında yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pc m de intel core duo 2 e4500 vardı ve fakat anakartımı ve işlemcimi değiştirme kararı aldım i3 4360 ve foxconn anarkart aldım taktım ve bir yanık kokusu :D sadece ram anakart işlemci vardı 230 watt psu yetersiz oldu sanırım ati readon x1350 ekran kartıda var onuda takıcam şeylerini filan takmamıştım

ilk taktığımda açtım windows başlatılıyor ekranında normal olarak reset attı yeni taktiğim için 2 veya 3.de baya bi yanık kokusu çıktı.

kaç watt güç kaynağına ihtiyacım var

• 230 watt yetersiz olduğundan yanmıştır demi ? 450 watt ile hiç sorun çıkmaz umarım şuan pc düğmesine basıyorum tepki yok nolduysa artık güç kaynağına
  • Eyer ileride ben PCmi yükseltmek istiyorum derseniz 450w yetersiz gelecektir ileriye donuk birşey almaniz daha mantiki olur bütçe belirtirseniz daha iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 150-200 civari bütçem var anakartı yeni taktım tek sorun güç kaynağı mı onu çok merak ediyorum power sw takılı doğru yerinde basıyorum açılmıyor sorun net psu dadır demi bi yanık kokusu geldiğini soylemiştim ve net olarak güç kaynağındandı dandı anakartı takarken yanlış bişiler yapınca kısa devre filan gibi sorunlarda olabiliyormuş onlar olmuş olabilirmi acaba nasıl kontrol ederim ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.