Şimdi Ara

gtx980 ti li pc toplama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bi arkadaşıma babannesinden yüklü miktarda miras kalmış bilgisayar toplamaktan hiçbişey anlamadığı için benden istedi 7 milyar civarı bi bilgisayar istiyo kesinlikle oc yapmicak sistem önerilerinizi bekliyorum. Gtx 980 yerine önerilerinizde olur ama titan x kadar abartı istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparBinicisi

Arkadaşlar bi arkadaşıma babannesinden yüklü miktarda miras kalmış bilgisayar toplamaktan hiçbişey anlamadığı için benden istedi 7 milyar civarı bi bilgisayar istiyo kesinlikle oc yapmicak sistem önerilerinizi bekliyorum. Gtx 980 yerine önerilerinizde olur ama titan x kadar abartı istemiyorum.

gtx980 ti li pc toplama

gtx980 ti li pc toplama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arranger. -- 5 Temmuz 2015; 18:59:38 >

• eksileyen kişi daha iyisini yapabilirmsin.
  • 7milyarlik pc ye koydugu kasaya bak hdd ye bak psu ya bak hey allahim
  • quote:

Orijinalden alıntı: croyal

7milyarlik pc ye koydugu kasaya bak hdd ye bak psu ya bak hey allahim

Konu troll buyuk ihtimalle ama tavsiyeye bakar misin? 32 cigolayt ram koymus her seyi calistiracak diye...

Ssd yok

Islemci 4790k olmaliydi
    Hdd carnivar blue

Edit: insanlar sizin icin sistem topluyor bi kazanci olmadan siz atarlaniyorsunuz. Important trolldur. Duzgun bir sekilde isteseydiniz sistem toplanirdi... Bir de burakin su hayali sistemleri Allah askina ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihburak95 -- 5 Temmuz 2015; 19:35:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu troll sanmanız normal hergün böyle şeyler olmuyo ginede teşekkür ederim h81 i7 4790 gtx 980 ti corsair 8gb tek modül alındı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu troll zaten de asıl değinmek istediğim şey daha bilgisayarın hangi amaçla kullanılacağını bile bilmeden sadece bütçeye bakarak çat diye abuk subuk sistem toplayanları aklım almıyor şaka gibi.. Amaç post kasmak desem post kasınca ne olacak? Milyon tane mesaj sayısına sahip hesabınla gene saçma sapan sistem önerilerinde bulunacaksın bu sefer daha da rezil olacaksın.

Bu forumda kesinlikle bazı üyelerin sistem önerisinde bulunmaları yasaklanmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c36ab7c4 -- 22 Temmuz 2015; 23:20:22 >
  • quote:

konuyu troll sanmanız normal hergün böyle şeyler olmuyo ginede teşekkür ederim h81 i7 4790 gtx 980 ti corsair 8gb tek modül alındı.

h81 mi ?

Bu bütçeye yazık olmuş gerçekten.
  • oc yapmicak arkadaş oc nin zerresinden anlamıyo eski bilgisayarı minecarft ı kasan bi bilgisayardı bilgisayarda bildiği oyunlar transformice ve bombom k serisi al diye ısrar ettim ama ısrarla gerek yok dedi bende h81 aldım her işini görüyo 1 tane usb3 yeyiyo zaten ona. @Lentus @c36ab7c4 bilmeden elalemin mesajına troll deme git önce kendine insan gibi bi kullanıcı adı al yan hesap vb oldugun çok belli muhtemelende sırf bu arkadaşı kötülemek icin mesaj attin.

• quote:

oc yapmicak arkadaş oc nin zerresinden anlamıyo eski bilgisayarı minecarft ı kasan bi bilgisayardı bilgisayarda bildiği oyunlar transformice ve bombom k serisi al diye ısrar ettim ama ısrarla gerek yok dedi bende h81 aldım her işini görüyo 1 tane usb3 yeyiyo zaten ona. @Lentus @c36ab7c4 bilmeden elalemin mesajına troll deme git önce kendine insan gibi bi kullanıcı adı al yan hesap vb oldugun çok belli muhtemelende sırf bu arkadaşı kötülemek icin mesaj attin.

oc için z97 alınır tamam da h97 alabilirdi. h81 çok komik olmuş
  • hayatı boyunca 1600 mhz anakart yetcek 3000 i asla kullanmicak cidden israf gibi zaten update etme düşüncesi yok 8 yıl kullanıp 2. Elde satıcak.

• quote:

hayatı boyunca 1600 mhz anakart yetcek 3000 i asla kullanmicak cidden israf gibi zaten update etme düşüncesi yok 8 yıl kullanıp 2. Elde satıcak.

Gelmden önce ne içiyorsunuz ne yapıyorsunuz buraya.. Vallahi nasıl insanlar nasıl kafalar..
  • @reachthetop nie öle dedinki.

• Bence artık sistem tavsiyesi bölümüne köklü ve çok farklı,kapsamlı düzenleme getirilmeli en azından üzerinde ortak akılla kafa yorulmalı diye düşünüyorum.Adamlar eğlenmek için her gün onlarca başlık açıyor ve yorumum konu sahibi arkadaşın da bunlardan olduğu imasını taşımıyor böyle bir değişim gerektiğini konu içinde "troll" olayı tartışılıyorken belirtmek istedim
  • Bencede her ay segment segment diyilde 1500 - 2000 - 2500 - 3000 - 3500 - 4000 bütce için render ve oyun için pc ler toplanmalı

• 4790K oyunlarda 5820K'nin önünde.
  • O troll muş zaten takma onu neyseki 1-2 video izlemeyi düşündüm körü körüne alicak biri icin kötü olurdu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.