Şimdi Ara

GTX260 çok ısınıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler bu konuda üyelerden ustalardan ciddi şekilde yardım gereği duyuyorum. Elimdeki kart palit in gtx 260 sonic 1.8 gb modeli özel soğutucusu vs.vs bilen bilir.Bu kartı crysis 2 oynamak için overclock yaptığım zaman fanlar %100 de olmasına rağmen 71 dereceleri gördüm ve kart 72 dereceye gelince yavaşladı yani recover a geçti.Termal macunum cooler master daha yeni değiştirdim 1 hafta gibi oldu ama 72 derece oldu 70.Lafın kısası bu kart ı daha soğuk nasıl çalıştırabilirim ?

• Ben accelero gtx280 soğutucu ile kullanıyorum, yükte 65i geçmedi hiç.Üstelik Kıbrıs'ta yaşıyorum be benim kartta vmod var 750Mhz de kullanıyorum.

Yalnız sizin kartınız özel soğutmalı belki pcb side stok versiyondan farklıdır, uyum sorunu olabilir.Bendeki versiyon artık satılmıyor şunu alabilirsiniz:
    http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=100700184
  • teşekkürler bende 756 mhz core 1510 mhz shader 1030 mhz memory de yüzde yüz fanda crysis 2 de 1920x1080 hardcore ayarında 72 derecelere çıktım bu fanı bulursam kesin alacağım ve deneyeceğim :D
  • bence o dereceler çok normal bende bir zamanlar gts250 vardı zotac crysis de 95 dereceyi bile geçtiğini hatırlıyorum ayani kartınız çok normal bir sıcaklıkta bence paniğe gerek yok
  • Hocam bende zotac gtx 275 var kısın masallah koca odayı ısıtıyo :D nası ıs anlamadım :D
  • teşekkürler bende az bir araştırma yaptım o değerlerde 3dmark ve heaven kullandım occt kullandım kartı 67 derece üstüne götüremedim ama crysis2 70 lere taşıyo :D
  • çok sağolun ama arctic accelero xtreme plus 2 yi türkiyede nerde bulabilirim ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.