Şimdi Ara

GTX 970'li Sistemi TV'ye Bağlamak Mantıklı Mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İşlemci : Intel Core i5 4460
    Ekran Kartı : ASUS GTX970 ROG STRIX
    Bellek : 8 GB HyperX Savage RED Kit – HX316C9SRK2/8
    Depolama : WD 3.5″ 1TB Caviar Blue
    Kasa : Cooler Master N400 NSE-400-KKA600-N 600W

FİYAT : 3150 TL (Vatan Bilgisayar )

Arkadaşlar bu sistemi almayı düşünüyorum. Ama bu sistemi alırsam monitöre para kalmıyor.Bende bir tane Samsung Full HD Smart tv var. Sistemi toplayıp bu TV'ye taksam normal monitörden bir farkı olur mu ?

Birde işlemciyi Intel Pentimum G3258 alıp OC yapsam kalan 350 TL ile işlemci soğutucusu ve SSD alsam daha mı iyi olur ? Recep Baltaş o işlemcinin 970 ile dar boğaz yapmayacağını söylemişti.

Yorumlarınızı bekliyorum.

• Eğer ortak değilse kullan. Ama biraz saçma olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihFurkanAK34

Anakart : MSI H97 PC Mate
    İşlemci : Intel Core i5 4460
    Ekran Kartı : ASUS GTX970 ROG STRIX
    Bellek : 8 GB HyperX Savage RED Kit – HX316C9SRK2/8
    Depolama : WD 3.5″ 1TB Caviar Blue
    Kasa : Cooler Master N400 NSE-400-KKA600-N 600W

FİYAT : 3150 TL (Vatan Bilgisayar )

Arkadaşlar bu sistemi almayı düşünüyorum. Ama bu sistemi alırsam monitöre para kalmıyor.Bende bir tane Samsung Full HD Smart tv var. Sistemi toplayıp bu TV'ye taksam normal monitörden bir farkı olur mu ?

Birde işlemciyi Intel Pentimum G3258 alıp OC yapsam kalan 350 TL ile işlemci soğutucusu ve SSD alsam daha mı iyi olur ? Recep Baltaş o işlemcinin 970 ile dar boğaz yapmayacağını söylemişti.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Valla ben daha adi bir ekran kartını çok daha adi bir tvye bağlamıştım. Vega ile görüntü çok iyiydi de, hdmi ile pek iyi görüntü alamadım. Artık ya kablodan(ucuz kabloydu), ya tvden(Hyundai lcd tv), ya da ekran kartındandı(msi gt220)...? Ama yani normal monitör gibi kullanabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• FatihFurkanAK34 F kullanıcısına yanıt
    Pentium alıp OC işlerine hiç bulaşmayın.Ne güzel i5 işlemciniz olacak.İleride biraz para biriktirip SSD alabilirsiniz.

Onun dışında televizyonla normal monitör arasında bir fark olacağını pek sanmıyorum HDMI kablosuyla bağlarsanız.Hatta daha keyifli bir oyun deneyimi bile yaşayabilirsiniz
  • Günlük kullanımda sorun olmaz ama oyunda gecikme olma ihtimali var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.