Şimdi Ara

GTX 780 Mİ 970 Mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar gaming icin ekran karti alacagim hangisi daha iyidir yardimci olursaniz sevinirim. 970 in 256 bit 780 in 384 bit olmasi gozume çarpti bigliendirirseniz iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 970 her konuda daha iyi bir kart (performans, güç tüketimi, güncel mimari, +1 GB ram).

970 224 GB/Sn, 780 288 GB/Sn olsa da, 970'in mimarisi gereği, etkin değeri 780'den pek farklı değil. Başka bir deyişle, 780'in 384 bit olması, bir avantaj sağlamıyor.
  • 2. El 900 tl civarında garantili (en az bir yıl) 780 dışındaki tüm seçeneklerde 970 alman daha mantıklı.

• O zaman 780 alacagima 970 almam daha mantikli ikisi arasinda tek kafami karıştıran nokta 780 in 288 gb/sn ile nasil 970 den az fps vermesi

• xEpixSnipez kullanıcısına yanıt
    970 al kafan rahat olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xEpixSnipez

O zaman 780 alacagima 970 almam daha mantikli ikisi arasinda tek kafami karıştıran nokta 780 in 288 gb/sn ile nasil 970 den az fps vermesi

GPU-bellek iletişimleri(GB/Sn) benzer olsa da, 780'in GPU gücü daha düşük. Shader gücü, ROP gücü vs.
  • 970 daha ileri muhendislik urunu. Guc tuketimi, texture unit dagilimi vs gibi konularda tasarim farki belli oluyor. Ancak arada inanilmaz bir performans farki da olmayacak bana gore. Ben 700 serisi bir kart sahibi olarak 900 serisini pas gecmenin daha mantikli oldugunu dusunuyorum, islemci form faktorunu dusurmeleri gerekiyor gerekli atlamayi yapmak icin. 28nm yeterli degil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.